Seoul

Декември 2018
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

15% 15% [ 6 ]
56% 56% [ 22 ]
3% 3% [ 1 ]
13% 13% [ 5 ]
13% 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Нед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Пет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Пон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Нед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Пет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Вто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Вто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Вто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Пет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music

You are not connected. Please login or register

Просто...един живот....

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

1 Просто...един живот.... on Вто Апр 03, 2012 9:09 am

...Sunny...^o^

My love is the sun of passion ★
First topic message reminder :

Здравейте хора! Много се чудех дали да пусна този фик.В крайна сметка реших да го публикувам. Може да е малко...така да се каже...тъп и прекалено нереален но се надявам да ви хареса.

Предлог:
Името ми е Lee Ji Mi.Уча в кастно училище "....".В момента съм на 18 г.Живея със най-добрата си приятелка Kim Song Min във малко апартаменче в близост до училището.Мама и тате се разведоха преди 7 години и от тогава не съм се чувала със татко.Много ми липсва.Първите няколко месеца след развода прекапах в мълчание.
С мама едвам преминахме този период.Аз винаги бях до нея и я подкрепях.Същото правеше и тя.
Зада поддържам високя си успех трябваше цял ден да ходя на лекции,а през ноща бях на верно училище.Всичко това изпиваше силитеми до край.Почти забравях да ям,и затова се разболях от анемия.За сега се справям със нея.През свободните дни когато не ходих на училище,често прекарвах времето си във препрочитане на любими книги във библиотеката....

Това засега.Дано ви хареса.Ще помоля да пишете коментари зада знам дали някой чете фика и дали да продължавам
.

26 Re: Просто...един живот.... on Сря Апр 25, 2012 6:54 pm

lalalalalalal

I keep thinkin ’bout you ★
"--Господи ще си умрем тика...Исусе с какво съм го заслужела?!Боже,боже!-кръстих се и си мърморех...." -това беше много яко

27 Re: Просто...един живот.... on Съб Апр 28, 2012 1:44 pm

{...Smile...}

You’ve got to be the climax of my life ★
4 глава
Най-накрая Тaemin намери и наби спирачките.Аз както бях без колан,изхфърчах напред и се забих в предното стъкло.Колата се блъсна в джипът пред нас.Всичко се развиваше много бързо сякяш за един миг.Когато най-сетне вдигнах глава се огледах.Видях първо премазаната задница на джипа.После чак видях Taemin, който лежеше върху волана и пъшкаше.
-Боже Господи!Taemin?!Жив ли си?-побутвах го-Кажи нещо!!Taemin?
-...Ji Mi....-изпъшка той-Какво...се случи?-най накрая вдигна глава
Лицето му беше бяло като брашно,а от носът му се процеждаше струйка кръв.
-Т-ти кървиш!!!-уплаших се.Той беше в шок.Не ми отговори.От колата пред нас излязоха един мъж и една жена.Мъжът беше адски бесен,но щом видя в какво положение бяхме с Taemin моментално дотича и отвори вратата до мен и посегна да ми помогне.
-Помогнете на него...!-тихо казах и посочих Таемин.Човекът кимна и бързо отиде до него.Откопча коланът му и го издърпа.Веднага щом излезе от колата Таемин сякаш...сякаш увисна в рацете на мъжа.И аз не усетих кога жената ме изкара извън колата.
-Момиченце?!Добре ли си?-шепнеше тя за да не ме стресне.Поклатих отрицателно глава.Огледах се да немеря Таемин.Но...но не го виждах...Къде отиде той?Таемин къде си?-трескаво го търсех.Но не го виждах
-Той е ето...там!-посочи ми женета като ме придържаше здраво.
И тогава го видях....Видях го!Таемин лежеше неподвижно на тротоара...беше със затворени очи...
-Мили Боже!!Таемин?!!-смразяващ вик се откъсна от устата ми

Дааа...малко не ме бива в драмите.. но се надявам да ви хареса

Последната промяна е направена от {...Smile...} на Вто Май 01, 2012 6:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път

28 Re: Просто...един живот.... on Пон Апр 30, 2012 4:08 pm

cho0ly

A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★
ОМООО става все по-вълнуващо .. нямам търпение за следващата глава

29 Re: Просто...един живот.... on Вто Май 01, 2012 8:36 am

lalalalalalal

Харесва ми!!! Сега само да не убиеш Таемин! Хайде чакаме некста!

30 Re: Просто...един живот.... on Вто Май 01, 2012 4:38 pm

mrs.Choi Minho

I keep dreaming ’bout you ★

31 Re: Просто...един живот.... on Сря Май 02, 2012 8:37 am

{...Smile...}

4 глава част 2

-Дишай Ji Mi!Дишай!Нищо нередно не сме направили просто....момче без книжка премаза задницата на кола.Точно така нищо не сме направили!-успокоявах се и дишах дълбоко.
-Ji Mi...осъзнаваш ли,че мислиш на глас.-прекъсна ме Taemin
-Кой?Аз ли?Не е вярно...ти просто...четеш мисли.Така че...
-Щом казваш-предадае се той
Добре осъзнавах,че е много разтроен затова млъкнах.Двамата стояхме на една пейка близо до кръстовището,където стана инцидента и наблюдавахме полицаите които оглеждаха колите.Дочухме един полицай да казва:
-Може да ги съдите.
Таемин простена и закри лице с длани.Погледнах го.Изглеждаше толкова безпомощен ...сам.Неиздържах да го гледам такъв .Така ми се искаше да го утеша.Дори не помислих и бързо казах:
-Таемин...тука е момента да кажа-И по-зле можеше да е!Ти...от една страна ни спаси, защото намери спирачките...а ако не беше...ако не ги беше намерил навреме аз щях да излетя от стъклото и да не съм жива.Да не говорим за хората отпред-гласът ми пресекна,а очите ми се напълниха със сълзи .-разбирам,че въобще няма да ти помогне...но все пак...благодаря ти...ти ми спаси живота...-говорех точно ката в някоя драма,но все пак проработи.Таемин леко извърна глава и ме погледна.Лицето му беше мокро.
-Наистина ли мислиш така?-тихичко попита.Кимнах и го разтрих с една ръка по рамото.Той леко се усмихна.
Както си стояхме тъжни...самички изведнъж започнах да се смея истерично.
-Хахахахахахаха...-Таемин ме погледна и бях убедена,че сега както ме вижда сигорно си мисли "Тази определено е пострадала сигурно си е ударила главата"При тази мисъл прихнах да се смея макар че не беше толкова смешно.
-Защо се смееш?-пулоусмихнато ме попита той.
-Защото...винаги..след като съм ..била напрегната или в депресия...ми избива на смях..и затова-през смях отговорих избърсах си сълзите и продължих да се хиля като побъркана.Таемин вместо да се смее заради отминалото напрежение той по скоро се смя на абсурдното състояние в което бях изпаднала.С това наше представление успяхме да привлечем вниманието на полицаите,които щом видяха че вече не сме в ...шок бързо се преближиха към нас.
-Такааа...виждам ,че се по-добре и мисля,че е време да вземем показания.Госпожеце защо не отидете до линейката да ви превържат-бързо ме изгони стария полицай.Аз само кимнах с глава и се отталечих от пейката оставайки Таемин с тоя....

32 Re: Просто...един живот.... on Чет Май 03, 2012 8:38 am

mrs.Choi Minho

Bravo!!! Mn e hubavo!!! Razkaji pove4e za piqnicite!!!

33 Re: Просто...един живот.... on Чет Май 03, 2012 3:45 pm

laVikk996

A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★
Давай, давай по-често и по повечко

34 Re: Просто...един живот.... on Сря Май 09, 2012 8:24 am

lalalalalalal

Готин става!Айде давай по нататък чакаме некста!

35 Re: Просто...един живот.... on Сря Май 09, 2012 12:41 pm

laVikk996

A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★
НЕКСТТТТТ!!!!!!!!!

36 Re: Просто...един живот.... on Чет Май 10, 2012 6:42 am

{...Smile...}

4 глава част 3
-От къде са тези наранявания?-питаше ме една доста старичека сестра,докато промиваше раните ми по краката.Острото щипане ме искара от транса в който бях изпаднала.
-Аз...ами..по-рано днес паднах..в училището и в смисъл..не от инцидента с пколата.-обясних им като ракомахах с раце.Сестрите в линейката само кимнаха и продължиха работата си по мен.
-Извинете...-прекъсна тишината мъжки глас.-...Ще ви помоля да ни оставите с госпожицата.Тръбва да даде показания.-професионално говореше един полицай и чакаше докторките да излезат.
-Така госпожице...-седна срещу мен .
-Джи Ми- допълних свела глава.
-Аз няма да ви притискам...просто ми разкажете какво стана.-улесняваше ме той
-З-значи аз и Таемин...решихме да закараме...ъмм неговите приятели..които бяха..така де леко пийнали..-тихо започнах докато се опъвах ластика на китката.Полицаят забеляза това.
-Не се притеснявайте!-меко каза.Аз плахо дигнах глава за да го погледна.Очаквах да е някъв почти грохнал старец,но всъщност се оказа че така...доста по-млад от колкото си представях.Беше около..20-22 годишен с доста приличен вид даже бех могла да кажа и доста хубав.Прекалено хубав за пропадналите полицаи.Обедена бях,че без никакъв проблем щеше да мине и за модел!
-Проблем ли има?Да извикам ли лекарките?-измъкна ме от разсъжденията ми той.Толкова се бях замислила,че не усетих,че ми се върти свят.Хванах се за глевата и леко се олюлях.Онзи веднага скочи и изхвърча от линейката.За секунда останах сама.
-Незнам аджума просто цялата пребледня и не отговаряше...-чух притеснено да говори със сестрите.
-Миличка добре ли си?-опопаме по лицето една от санитарките.Поклатих отрицателно глава.Те веднага рейгираха.Бързо ми мушнаха термометър и почнаха да ми мерят кръвното.Подадоха ми шеше с вода.
-Пий!Трабва да пиеш вода!-заповяда старшата сестра.
-Кръвното и е паднало!-отбелязаха
-Няма температура-каза друга.
-По-добре да се прибереш и да си легнеш-уведо ми ме старшата.
-Дабре. -казах и се изправих
Излязох от линейката и вдишх дълбоко от чистия вечерен въздух.Огледах се за Таемин.
-Госпожеце Джи Ми!-повика ме онзи полицай.Аз се обърнах.Той седеше до колата си отворил предната врата и ме чакаше.
-Да?
-Влизайте!-подканиме докато заобикаляше предницата и седна на шофьорското място.Послушах го и свлязох вътре.
-Коланът!-подсети ме усмихнато.Закопчах се и колата тръгна.
Облегнах глава назат и затворих очи.Чувствах се много много уморена от този безкраен ден и нямах търпение да си легна у нах и да спа чак до следобяд.
-Адреса ви?-плахо попита той
-Ааа ами улица.... блок...вход...-бързо отговорих
-Добре ли сте?-съвсем нормално ме попита полицаят
-Незнам.-изпъшках и отново се отпуснах.Изведнъж нещо падна в скута ми.Стресната се огледах.Върху краката ми лежеше тежко яке.Хванах го и погледнах смаяно кам притежателя на якето.
-Аз...благодаря но не...-заеквайки опитах да кажа но той ме прекъсна.
-Не не няма проблем!
Свих рамене и се завих с него.Пътувахме предимно в мълчание.И понеже не исках да се изложа като захъркам в колата заговорих за да се разсъня.
-А вие..кой сте?
-Kim Soo Joon преятно ми е!-усмихна се
-И на меннннн-прозях се накрая
-Мисля че пристигнах ме.-смени темата Soo Joon
-Даааа-отново се прозях като последние простак и излязох от колата.Полицяй Joon сащо излезе.Аз му подадох якето и се опитах да се усмихна.
-Благодаря ти.
-Няма проблем.Само да ви кажа Джи Ми че не трабва да напускате страната.Все още не сме ви взели покозанията.А това ще стани в блиските дни.Кимнах и се поклоних.
-Благодаря ви и лекааа нощщщ!-щеше да ми ске откачи ченето то прозяване.
Обърнах гръб на Soo Joon и влазох във входа.Трагнах към стълбите,но при мисълта колко трябва да ги искачвам се уморих и натиснах бутона на ансансьора.
Горе в апартамента веднага щом влязох се проснах на дивана и заспах в мигът в който си затворих очите.
....
Сънувах че отново бях в колата с Таемин.
"-Таемин намери спирачките!!!НАМИРИ ГИ!-крещях и гледах черната кола отпред.-ТАЕМИН!?
-Каде са те?!!... НЯМА ГИ!-викаше и той.
-Мили боже Таемин намери ги!!-плачех.Той се наведе и почна да ги търси.Забави се!!Аз отново се обърнах към колата пред нас.С бясна скорост се приближавахме към нея.
-ТАЕМИН!!!-извиках и го бутнах.Той се изправи и погледна напред.Очите му се наляха със сълзи.После погледна към мен.
-Джи Ми...съжалявам...-проплака той и в същия миг колата...се...."

-ТАЕМИН!-извиках и се изправих от дивана.

Ето ме най-накрая! Съжалавам че отсъствах но просто музата ми избяга и чак сега се върна! Надавам се да ви хареса щото честно казано на мен...точно тази глава не ми хареса как се получи... но както и да е!Благодаря ви че следите фикът ми!Иии..нямах време за редакция така че...

37 Re: Просто...един живот.... on Чет Май 10, 2012 7:01 pm

laVikk996

A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★
давай нататък...

Последната промяна е направена от laVikk996 на Пон Май 14, 2012 5:37 pm; мнението е било променяно общо 1 път

38 Re: Просто...един живот.... on Пон Май 14, 2012 5:35 pm

laVikk996

A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★
Хайде бе момиче...забрави го тоя фик

39 Re: Просто...един живот.... on Пон Май 14, 2012 5:46 pm

{...Smile...}

Пиша я след малко ще я пусна

40 Re: Просто...един живот.... on Пон Май 14, 2012 6:19 pm

{...Smile...}

5 глава част 1
Дишах учестено и се оглеждах наляво-надясно.Бях сама в тъмнината.Изплашено сърцето ми препускаше бързо...
-Било е само сън...просто сън...-успокоявах се.Легнах обратно и отново заспах бързо.
Следващото нещо което чух беше противното звъннене на телефона ми.Отворих очи да погледна кой ме търсеше.Беше непознат номер.Оставих го да си звъни и се отпуснах на твърдият диван.Часът беше околу 11.50.Още преди да се разсъня усетих непоносими болки и изтръпвания по цялото си тяло.Някой от тях беха просто ужасни.
-ОооО ...не това не се търпии...-говорех си докато се изправях.Съблякох си униформата и реших да вляза под душа хем да се изкъпя,хем топлата вода да успокои болките ми.Забавих се в банята почти 40 мин.Завих се с една кърпа и тръгнах към кухнята.
-Song Min всичко си изяла!-възмутено мърморех докато гладах почти празния хладилник.За щастие прасето Song Min не беше набарала плодовете затова се задоволих и с една ябълка.
-Ще взема да настива...така...-продължавах да размишлявам докато вървях към стаята си да се преоблеча.Обух си любимите гащички на Спонджбоб и хвърлих мократа кърпа на леглото.Минах пред огледалото.Хвърлих си само един поглед и отминах.Не бях изминала нито метър,когато изведнъж спрях на мястото си.Бавно се върнах назад .Отново застанах пред огледалото.
-Мили Боже?!!-възкликнах като видях всечките синини и рани по тялото си.От всичките поражения върху мен най-ме плашеше тъмнолилавата подутина на дясните ми ребра.
-От...от къде е това....?!-леко го опипах.
Реших че можеби е от снощи когато се ударих в колата.Понеже не исках да гледам тази гледка бързо си надянах розовото клинче и готината светло лилава блуза тип прилеп.Вързах си мократа коса на висок кок , проснах на дивана и си пуснах телевизора.Телефона ми извъня.Отново непознатият номер.Не му вдитнах.
Седях си най-спокойно докато на вратата се позвъня.
-Оххх..неможе ли да ме оставите бе...-възмутено си мърморех и вървях към вратата.
Дори не погледнах през шпионката,а направо отворих и кой да видя...
-Здравей!-поздрави ме той усмихнато.
-Т-ти?...Какво правиш тук?-толкова се бях объркала и изненадала,че заеквах.

41 Re: Просто...един живот.... on Вто Май 15, 2012 4:44 pm

lalalalalalal

Яко!!!

42 Re: Просто...един живот.... on Сря Май 16, 2012 10:21 am

~.Cherry.~

We're living in the SMTOWN! ☆
неееееекст

http://nutella97.tumblr.com/

43 Re: Просто...един живот.... on Вто Май 29, 2012 3:55 pm

chinchila

Prodaljavai v sa6tiq duh!!!

44 Re: Просто...един живот.... on Съб Юни 16, 2012 9:26 am

nyanko

много се забавлявам с фика ,. ,. а няма ли да го продължаваш ??

45 Re: Просто...един живот.... on Сря Юни 27, 2012 9:00 am

{...Smile...}

5 глава част 2
Soo Joon стоеше пред вратата и ми се усмихваше.
-Показанията.-подсети ме.
-Не не съм но очаквах да дойдеш по-късно...както и да е заповядай!-поканих го и влязох навътре към хола и седнах на дивана.
-Седни!-подканих го.
-Благодаря.-отново се усмихна и се настани на дивана.
-Такааа...-нерешително започна.-снощи в колко часа излязохте от училище?
-Амии.-замислих се.-към 18.55.
-А в колко свършвате?
-В 18.30.
-И какво прави 25 минути?
-Аз бях с приятели.-бързичко излъгахТой записваше в една папка.
-И в колко часа се вия с Lee Taemin?
-Ъмм...незнам към 19.00 часа.
-И после сте решили да закарате притялите му.Така ли?
-Да те бяха пияни и не можеха да шофират.-изясних.Soo Joon кимна и записа.
-И къде беше колата?От къде сте тръгнали?-беше добър в задаването на въпроси...това малко ме подразни.
-Значи бяхме на входа до източното крило на училището.-той се обърка.
-Къде е това?-попита.
-То се намира точно...до оградата на двора.Знеш ли какво искаш ли да ти го покажа?
-Да.-отговори и записа още нещо в папката си.
-Добрее.-станах и тръгнах към вратата.Обух си старите зелени кецове и отвори външната врата.Слязохме долу и се отправихме към училището.
-Иначе ти как си?Снощи не беше добре.-несигорно попита мъжът.
-И по-добре съм била.-той се усмихна.
Стигнахме мястото от снощи.Главата ми се напълни със спомени.
-Ето от тук!-казах.
-Супер!-майче записваше кординатите.-От тук е тръгнала колата така ли?
-Да.-уверено отвърнах.
-Вече може да се връщаме!-каза Со Джун. и затвори папката.
-Хайде!-обърнах се наобратно.
-Джи Ми!!-повика ме някой.Моментално се обрънах за да видя ко ме вика.
-Таемин!?-обърках се като го видях.Щом се увери че съм аз тръгна към мен с леко притеснен вид.
-Здревей.-поздравих го
-Здревей.-отвърна той като гледаше Со Джун.За момент замълчахме.
-Защо си на училище?-все пак снощи едва не умряхме а той най-спокойно си се разхожда...
-Защото от снощи са тръгнали слухове за катастрофата ни и аз исках да ги опровергая.-обясни ми.По дяволите беше прав!-А по тязи тама...ти защо не си на училище?-попите ме.
-Защото от снощи не се чувствам добре... и затова-той кимна.
-Аз такова...нося ти чантата-добави.
-Чантата ми?-обърках се.-Ооо вярно че я забравих в колата ти.-сетих се.Той ми я подаде.
-Мерси.-взех си я и едвам се усмихнах.Отново замълчахме.
-Здравей,аз съм Со Джун,приятно ме е.-прекъсна тишината полицая.
-Ии...на мен Lee Taemin!-протегна ръка към него. Soo Joon я стисна.Таемин отново ме погледна.
-ААа това е полицай...той ми взима показания.-обясних му.
-Ясноо то и аз не съм давал още амаа...-Таемин мушна ръце в джобовете си и се залюля на пети.
-Не си дал?!-отново е немеси Soo Joon.
-Не.И на мен снощи ми беше лошо затова един ваш колега каза че ще е по-добре ако си отда и да се възтановя.-обяснаваше той.
-Извинете ме за момент искам да се консултирам с колега.-Отдалечи се Со Джун и със Таемин остнахме сами.Беше неловко и мълчахме.И двамата нямахме смелост да проговорим.Сле около минута полицаят се върна.
-Всичко е уредено...ако не е проблем аз ще ти взема показания...Джи Ми с теб още не сме свършили такаче Таемин ти ще си след нея.-командваше той.-Темин-.обърна се към него.-След около 10 мин.може да се видим някъде да си оправим работата.
-Нямали да е по-лесно ако дойда с вас и да изчакам да свършиш с нея.-предложи Таемин.
-Прав си!...Джи минали нама да имаш нищо против ако се върнем увас?-попита ме.
-Н-не разбира се!
-Хайде тогава.-тръгна напред полицаят за да може да говори по телефона.С Таемин вървяхме отзат.И както винаги мълчахме.
-Знаеш ли....
-Знаеш ли...-проговорихме едновременно и се спогледахме.После се ухилихме един на друг.

46 Re: Просто...един живот.... on Сря Юни 27, 2012 3:23 pm

~.Cherry.~

оооо много се радвам че го продължаваш. главата е мн хубава иии с нетърпение чакаме некст-а

http://nutella97.tumblr.com/

47 Re: Просто...един живот.... on Съб Авг 11, 2012 1:03 pm

Shelly

Фикът ти е як и забавен, и интересен и вълнуващ! Но се чудя кога ще пускаш нова глава. Иначе е супер!

48 Re: Просто...един живот.... on Съб Авг 11, 2012 3:57 pm

- Ellyzabethx-

Май наистина трябва да сложа очила, боже хора, защо не увеличавате щрифтовете Иначе мога само да ти кажа, че може да вмъкнеш малко повече описания, иначе всичко друго е страхотно. Наистина много заинтригуващо. Продължавай в същия дух, надявам се да не го приемеш, като критика ( защото и аз не съм много добра в писането ) , но ще се радвам ако има повече описания. Успех ....

http://staywithme.bulgarianforum.net/

Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите