Seoul

Октомври 2018
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

15% 15% [ 6 ]
56% 56% [ 22 ]
3% 3% [ 1 ]
13% 13% [ 5 ]
13% 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Нед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Пет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Пон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Нед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Пет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Вто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Вто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Вто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Пет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music

You are not connected. Please login or register

Мечти под дъжда

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

1 Мечти под дъжда on Нед Апр 01, 2012 9:03 am

*TimeForFun*

I keep dreaming ’bout you ★
First topic message reminder :

Имало едно време.......... абе кого залъгваме всички знаем, че тази история няма да свърши както в приказките!
Ще започна от начало..***
8-ми клас
Беше хубав летен ден. Всички момчета играеха футбол, а момичетата ги зяпаха .Само ние, 5 момичета, седяхме и обсъждахме колко тъпо е по цял ден да гледаш момчетата.
Така общо взето мина цялото лято.

9-ти клас
Мислехме, че и тази година ще бъде скучна, но за наше щастие не беше!!!!!
На 15 септември всички се бяха събрали пред училището и зяпаха директора сякаш виждат човек от източно-западната страна на юг. По едно време пред даскалото спря лимузина. Народа се загледа и видя, че от колата слиза ХИТЛЕР, добре де... SHINee. Момичетата си глътнаха езиците, ама буквално !Директорката ни съобщи, че тези момчета ще учат с нас до края на годината. Така разказах ви на кратко предлога. Сега да продължа нататък.....

Последната промяна е направена от *TimeForFun* на Нед Апр 01, 2012 1:17 pm; мнението е било променяно общо 1 път

26 Re: Мечти под дъжда on Вто Апр 10, 2012 7:12 pm

{...Smile...}

You’ve got to be the climax of my life ★
Най-сетне!!

27 Re: Мечти под дъжда on Чет Апр 12, 2012 11:35 am

*TimeForFun*

Най-после дойде очакваният с нетърпение час .Слезнахме до бара да видим дали момчетата са там.За наше щастие бяха.Малко бяхме притеснени, защото не знаехме дали ще харесат с това, което сме облечени.Чудех се защо ли ни пука като цял ден се оплаквахме колко гадни са Shinee.
Минахме покрай басейна и вървяхме към групата. Аз бях облечена с дънкова пола до коленете (не беше от прилепналите ами от по широките), риза на плетени цветя в топли цветове,сива блуза на Spongebob и Patric и шапка с цветовете на знамето на Куба , имах и подховдащи кецове. Без да се хваля, но това ми придаваше сладък вид. Мира бе облечена със скъсани, светли дънки, бяла прилепнала блуза на Mickey Mouse и тъмно розови кецове.Тя се бе облякла сравнително нормално, както би се облякла всеки ден , но това не умаловажаваше факта, че пак изглеждаше неповторимо.Ели си бе сложила светло розова рокля без презрамки.Роклята бе от по-бухналите, в нежен пролетен цвят.Имаше обувки с леки токчета.Лея и Чой бяха облекли почти еднакви дрехи, защото имаха сходни вкусове: панталони до колената, чисти потници (БЕЗ КАРТИНКИ) и подходящ суичер . Бяха и с кецове.Всички си бяхме сложили лек грим и бяхме оправили косите.
Отидохме при Shinee.Те гледаха като гръмнати, цякаш виждат гръм в ясно небе.Ние се притеснихме и се зачудихме дали изглеждаме добре. Точно в този момент момчетата се изправиха и ни направиха комплимент за вида ни.Почувствахме се облекчени.
Учителката ни видя и ни каза да дойдем при останалите.Ние я послушахме.Тя ни съобщи, че вечерният ни час е 23:00 и имаме право да ходим до плажа, да обикаляме около хотела или да отидем в градината на сградата. Бяхме малко разочаровани, че толкова много ни ограничават свободата, но всъщност не беше толкова зле.Пак щеше да е забавно.
Taemin предложи да отидем на плажа, Minho поиска да се разхождаме в градината , а пък Кеy настояваше да обикаляме наоколо.Понеже имаше разногласия, момчетата решиха да си вземат по едно момиче и да отидат където си поискат, без да ги интересува какво е нашето мнение по въпроса.Такива случки се случваха все по-често.
Мини, Дино,Чой и аз се запътихме към морето,Дивата, Дубу ,Лея и Мира тръгнаха да се разхождат, а пък Чаризмата и Ели отиваха към градината. Ние ,момичетата , не знаехме какво да правим >...............

Дано да ви хареса !!

28 Re: Мечти под дъжда on Пет Апр 13, 2012 8:50 am

mrs.Choi Minho

mnogo e hubava produljavajjj

29 Re: Мечти под дъжда on Пон Апр 16, 2012 7:06 pm

*TimeForFun*

Най-после стигнахме морето.Аз и Чой попитахме какво ще правим. Момчетата ни отговориха, че има две възможности: да се разхождаме по плажа или да влезем да се къпем.Разбира се , избрахме първатия вариант. След около 10 минутна разходка, Мини и Дино се спряха и ни се извиниха за това, което бяха направили ( бяха ни довели на плажа без наше съгласие, но и ние не се дърпахме много). Приехме извинението и започнахме да си лафим.Taemin и Johnhyun започнаха да ръсят нещо на корейски, но в скоро време се осъзнаха и започнаха да говорят на БГ (да, могат да говорят на български).
Мина известно време и огладняхме, но за нещастие нямаше къде да отидем да хапнем, затова седнахме на плажа, мислейки за храна!!!!
Започнахме да си разказваме за личния живот . Питахме момчетата, как така са се озовали в България. Те ни казаха, че всичко това е станало, защото е имало някакъв гаф в Корея, който е съсипал кариерата и унижил семействата им , затова са се преместили тук . Споделиха ни за свойте надежди гафът да отшуми и да могат да се приберат обратно в тяхната си страна. Аз и Чой не посмяхме да попитаме каква е била тази новина, че да е предизвикала чак такива големи последствия.Продължихме да си говорим и да гледаме облипаното със звезди небе. По едно време момчетата решиха, че искат да поплуват . Поинтересъваха се дали и ние искаме да влезем във водата с тях. Ние, разбира се , отказахме . Мини и Дино си свалиха ризите. Не можахме да кажем нищо, защото гледахме така :
Taemin и Johnhyun видяха тези наши погледи, усмихнаха се и влезнаха в морето.............

30 Re: Мечти под дъжда on Вто Апр 17, 2012 6:40 pm

*TimeForFun*

Докато момчетата се къпеха, ние си говорехме за това какво ще правим като излезнат от водата...........
При Оню, Key, Лея и Мира:
Всички бяха седнали на барчето до хотела и си говореха:
-Пичове...... кво ше правим ? - попита лидерът, който междувременно надигаше 2-рата си чашка сок ( :D ).

-Ако искате ........ ами ........ ???? - зачуди се Дивата.

-Моля, някой друг да дава гениални идеи !!!! - започна да му се подиграва Лея.

- За какво изобщо ни доведохте тук , като не знаете какво ще правим? Да бяхме отишли и ние на плажа !!! - възмути се Мира .

- Абе споко, сега ще измислим нещо . - намеси се Onew.

- Предлагам, ако искате, да се измъкнем , без да ни видят , разбира се , и да отидем да разгледаме града!! - предложи Key .

-Съгласни! Поне ще е по - интересно отколкото да висим тук !! - съгласиха се момичетата.

Групата на "неориентираните блейки " тръгна и по чудо стигна до центъра на града , без да бъде забелязана от учителите.Започнаха да разглеждат с интерес към всичко , което виждаха : бижута , тениски , чаши , павилиони и щандове за какви ли не глупости и щуротии.Решиха да хапнат и тръгнаха към най-близкото павилионче за палачинки. Всички си взеха от един вид : с шоколад . Като се наядоха, седнаха на една пейка . Момчетата и момичетата имаха широки усмивки и вече комуникираха много по-лесно. Това се забелязваше по начина , по който се гледаха взаимно .Вече го нямаше това недоволство и раздразнителност в погледите им . Общуваха съвсем спокойно.Мира , дори бе забравила, че трябва да планира отмъщение на Дивата . Обсъждаха много и различни теми , като например : приятелство, роднински връзки, храна, забавления . Най- накрая се стигна до темата за връзките ( нямам предвид тези на обувките) . Щом чу тази тема , Лея сведе глава и замълча . Тя наскоро беше претърпяла тежка раздяла , за която не искаше да говори . Мъката и тъгата бяха изписани по лицето й . Лидерът забеля това и му стана притеснено , гадно и той замълча , не посмя да попита момичето за случката ...........................

Дано да ви харесаа !!!!

Последната промяна е направена от *TimeForFun* на Нед Дек 23, 2012 9:40 am; мнението е било променяно общо 1 път

31 Re: Мечти под дъжда on Вто Апр 17, 2012 6:46 pm

{...Smile...}

32 Re: Мечти под дъжда on Сря Апр 18, 2012 7:05 pm

chinchila

"неориентираните блейки " hahahaah tova e mn qko

33 Re: Мечти под дъжда on Пон Апр 23, 2012 5:44 pm

*TimeForFun*

Ели и Мино се разхождаха по красивите алей и с радост оглеждаха всичко наоколо.Красотата на украшенията и цветята беше удивителна.Двамата бяха поразени.
След 10 минутно шлаене , тяхното добро настроение беше прекъсното от крещяшите фенки, , които се трупаха като мравки на трохи. Заобиколиха момчето и то не бе способно да помръдне. Пищящтита тълпа от хора жестоко избута Елизабет и тя остана далеч от цялото събитие. Групата от почитателки не беше много голяма ( около 20 момичета ) , но бяха готови на всичко само за да получат снимка и автограф с рапара .
Придружителката на Minho се почувства излишна , реши да остави всичко и да се прибере.
Стана й гадно поради факта , че беше изоставена. Спомни си колко пъти беше оставала във същото положение с бифшото си гадже. Очите й се насълзиха. Докато размишляваше , усети остра болка в краката си. Беше прекалено уморена от дългата разходка, затова седна на близката пейка да си почине.Чудеше се какво ли прави Мино в момента. Тя не го беше признавала , но Чаризмата бе любимият и член от Shinee. Помисли си колко ли ще е хубаво, ако той я намери, отиде до нея, прегърне я и й се извини за станалото ( макар да не беше негова вината ). Момичето знаеше , че тази хубава , но глупава фантазия никога няма да се сбъдне. Унесена в свойте си мисли, леко и бавно затвори очи. Потъна в дълбок сън ( на ПЕЙКАТА !!! )
Беше станало 22:00 ч. и някой се приближи до мястото където Ели спеше, потупа я по рамото и тя се събуди. За нейно нещастие , видя Onew , Key , Мира и Лея . Разочарованието й беше изписано на лицето . Отвътре чувстваше лека празнина и тъга , но Елизабет беше раеалист. Знаеше , че няма шанс с известния Minho. Сложи фалшива усмивка и проговори :
- Хора........Какво правите тук ? Късно е .
- Ние ли какво търсим тук !!! Ти момиче мозък имаш ли ?!? Ох, айде да не ти викам толкова . Ставаш и тръгваш с нас ! - заповяда Лея.
- Вие как стигнахте до тук ? Как ме намерихте ? - зачуди се Ели.
- Ами ..... ние ... такова.....прибирахме се ...и.... така ...- заобяснява Дивата.
- Накратко, излезнахме да ходим в града и сега като се прибирахме те видяхме.- каза кратко и ясно Дубу.
- Сега е твой ред да ни обясниш. - позаинтересува се Мира .
- Ами...... дълга история . - говореше под носа си "зарязаната".
- Тогава, СЪКРАТИ Я !!!!! - ядоса се Key.
- Общо взето , тръгнахме да се разхождаме , но на мен ми се доспа, а Minho се прибра. Той ми преложи да тръгна с него ,но аз отказах и така ......съм заспала тук. - извъртя думите си така , че да изкара рапара невинен (Ели).
- Ти клошар ли си , та да спиш на пейките ? - попита със сърказъм Дубу.
-Все тая. Айде да си ходим . - подкани ги Лея.
Междувременно:
Чаризмата най-после успя да се измъкне от хватката на фенките . Притесни са за "приятелката си " ( те са само приятели, за сега ) и тръгна да я търси. Вече беше 23:00, а той все още продължаваше да се оглежда и да пита за нея . Мрачни мисли го обземваха . Това го укоражи да продължи с търсенето си. Стигна до едно пейка и реши да седне, защото се беше уморил.
Стана му тъжно и гадно , че я е зарязал така .Краката му вече не го издържаха, стана от мястото където седеше и се запъти към хотела.Чудеше се какво ще прави когато види Ели , как ще й се извини ......................

Това е от мен . Дано да ви хареса !!!

34 Re: Мечти под дъжда on Пон Апр 23, 2012 6:18 pm

mrs.Choi Minho

super eeee

35 Re: Мечти под дъжда on Пон Апр 30, 2012 4:39 pm

cho0ly

A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★
мм определено ми привлече вниманието .. ще следя !!

36 Re: Мечти под дъжда on Сря Май 16, 2012 8:54 am

...Sunny...^o^

My love is the sun of passion ★
I LIKE IT!!!!!!!!!!!
I WANT NEXT!!!!!!!!!

37 Re: Мечти под дъжда on Пет Май 18, 2012 4:57 pm

laVikk996

A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★
Давай нататък!!!

38 Re: Мечти под дъжда on Нед Юни 10, 2012 6:24 pm

*TimeForFun*

На следващия ден :
Ели се излежаваше в леглото и не спираше да мисли за вчеращната случка. Защо Minho не я бе потърсил? Дали шеше да й се извини ? Много въпроси се въртяха в главата й. Не й се струваше , че ще намери решение на тях. Реши да стане и да събуди другите момичета в стаята. Аз , както винаги, станах с триста зора и се запътих към банята. Явно не бях единствената, която отиваше на там. Мира, Лея и Чой чакаха на опашка за да влезнат. Най-накрая дойде и моят ред.Оправих се и излезнах. Видях, че и момичетата са готови , затова облякох първата дреха , която ми видяха очите, сложих си банските и излезнахме от стаята. Извикахме асансьора и слезнахме до ресторанта да закусим. Ядохме кисело мляко, пържени филийки и плодове. Даже си вземхме няколко плода за плажа. Докато закусвахме, Чой забеляза, че в другия край на заведението ядат Shinee. Ели се смути от този факт и побърза да приключи със хапването. Ние не знаехме какво става, но искахме да разберем. Станахме от масата и се затичахме за да настигнем Елизабет. Попитахме я какво не е наред , но тя каза , че няма за какво да се тревожим или притесняваме, просто й трабвало малко време на саме. Бяхме изненадани, въпреки това оставихме момичето да прави каквото иска и се върнахме да си довършим закуската. Shinee ни видяха и дойдоха при нас. Темин беше , както обичаино, с широка и заслепяваща усмивка. Аз просто го гледах и това ми беше достатъчно за да ме извади от мислите ми за Ели и да ми повдихне настроението. Key , Onew и Jonghyun спореха кой е изкарал по-хубава и интересна вечер снощи. Понеже не можаха да решат, се допитаха до Лея, Мира и Чой . Момичетата , засрамени и очаровани в същото време, не можеха да обелят и дума . Най-накрая Лея се престраши и каза ,че щяло да бъде по приятно ако Дубу е бил по-распуснат и забавен , а не толкова сдухан.Всички на масата избухват в смях , освен Мино. Той не можеше да не забележи остъствието на Ели . Притеснен, пита къде е тя. Ние започнахме да му обясняваме , че си тръгна без причина от ресторанта и че може би сега се разхожда сама някъде по плажа, обмисляйки и решавайки своите проблеми. Момчето едвам дочака да му даден отговор и със светлинна скорост се изтреля през врата на заведението, хуквайки да търси Елизабет. Надяваше се да може да поправи грешката си ......................

39 Re: Мечти под дъжда on Нед Юни 10, 2012 6:25 pm

*TimeForFun*

hora eto towa e nowata glawa !!!!!! dano da wi haresa i sorry , 4e ne puskah nowa tolkowo dulgo wreme !!!!1

40 Re: Мечти под дъжда on Нед Юни 10, 2012 7:08 pm

chinchila

продължавай че ми стана интересно

41 Re: Мечти под дъжда on Нед Юли 22, 2012 11:15 am

galka

Фика ти е страхотен прочетох го на един дъх и с нетърпение чакам следващата глава

42 Re: Мечти под дъжда on Чет Авг 02, 2012 8:32 pm

*TimeForFun*

Рапарък обикаляше плажа безспирно като не обръщаше внимание на горещия пясък под краката си и студено подминаваше туристките , които очевадно и ясно флиртуваха с него. Накрая се спря и реши да попита един от минувачите :
- Excuse me ....... ummm have you seen a young , beautiful and shy girl walking aroung here ? (- Извинете ме ........... ъмммммм виждали ли сте младо, красиво и стеснително (срамежливо) момиче, разхождащо се наоколо ? )
- Младежо , говоря български , но се интересувам от причината защо си изоставил такова удивително девойче?

- Съжалям господине , но не знаех , че говорим на един и същи език . Всъщност момичето, за което споменах, не съм я изоставил , а така се стекоха обстоятелствата и ни се наложи да прекратим срещата си по-рано от очаквано. Много съжелявам за случилото се и искам да я намеря за да мога да й обясня какво всъщност стана.

- Ех синко .......... и на теб не ти е лесно . Когато бях на твоите години ми се случи нещо подобно.........

- Извинявам се , но нямам време да чуя вашата история . Моля да ме извините .
- А нищо чедо, няма проблем ! Сега тръгвай и намери половинката си !

- Благодаря! Само ми кажете дали сте я виждали?

- ОООООООО аз виждам много такива , но не мисля , че тази информация ще ти помогне особено.
- Все пак благодаря за отделеното време .

В бара на плажа:
- Не е истина ! Два часа обикаляне за нищо ! Барман , донеси ми още един коктеил с повечко алкохол моля!!!!!
- Какво!!!!!!!!! Ще се напиеш през деня ? Това вече е жалко .....
Този глас му се струваше толкова познат. Щом го чу почувства топлина и спокойствие вътре в себе си . Вече знаеше кой стои зад него. Искаше му се да се обърне и да го гушне , да му се извини и да му обясни всичко , но все пак и имаше малко гордост в себе си , която не му позволяваше да постъпи така . Затова направи следното:
- Кой мисли , че може да съди действията ми ?! А ,това си била ти .
- Да аз съм. Какво правиш тук и по-важният въпрос е защо пиеш? Много добре знаеш ,че не носиш на алкохол! Хайде да те приберем в стаята ти преди някой от учителите да те е видял, иначе и двамата ще си навлечем неприятности.
- Трябва да ти призная нещо. Важно е , затова моля те , изслушайме!
- Не сега ! Не си в трезво състояние ! После ще те изслушам като поне можеш да си стъпиш на краката без моята помощ . Сега ще те заведа до стаята ти и ще поспиш. Да се надяваме , че ще се осъзнаеш бързо защото не ми се изпуска толково хубаво време.Още по-малко ми се прекарва в затворено помещение.
Бавно , бавно стигнаха хотелската стая на Shinee , Ели взе ключа от ръцете на Мино и отключи . Влезнаха и момичето постави рапара на леглото. Зави го и седна на един стол срещу него , наблюдавайки го без да каже и дума...................

43 Re: Мечти под дъжда on Пет Авг 03, 2012 7:39 am

*TimeForFun*

Това е следващата глава ! Дано да ви хареса и много съжелявам , че не пусках толкова време нова (ако изобщо сте следили) !

44 Re: Мечти под дъжда on Съб Авг 11, 2012 11:31 am

- Ellyzabethx-

Главите са прекалено къси! Не забелязах много грешки, но внимавай и редактирай. Фик-а наистина е интересен и заинтригуващ. Според мен ще е по-добре ако не слагаш икони, а опишеш как се чувстват героите, обстановка ала бала. Също така ти разказваш само за любовните им случки. Можеш да придадеш малко екшън, нещо по загадъчно! Надявам се да приемеш критиката ми без да се убидиш!

http://staywithme.bulgarianforum.net/

45 Re: Мечти под дъжда on Пон Авг 13, 2012 1:37 pm

Shelly

Фикът ти е страхотен! Прочетох го и честно казано бях зашеметена. Направо нямам думи. Така че продължавай.

Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2