Seoul

Ноември 2018
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

15% 15% [ 6 ]
56% 56% [ 22 ]
3% 3% [ 1 ]
13% 13% [ 5 ]
13% 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Нед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Пет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Пон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Нед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Пет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Вто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Вто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Вто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Пет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music

You are not connected. Please login or register

Бунт в знак на любов

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1 Бунт в знак на любов on Нед Фев 19, 2012 6:00 pm

happy_moon

I keep dreaming ’bout you ★
"Вдигна очи и видя най - невероятното същество, което някога би срещала..."

2 Re: Бунт в знак на любов on Нед Фев 19, 2012 6:00 pm

happy_moon

Бунт в знак на любов
Глава 1
*2 часа преди събирането*
- Како, вече ти казах – НЯМА ДА ДОЙДА С ТЕБ!
Момичето не беше много високо. Имаше сини очи, черна коса и червени кичури. Личеше, че е фен на твърдата музика и бунтарка по душа.
- Не мога да те оставя тук сама, Ники. Знаеш го много добре. Ще се облечеш нормално и ще дойдеш с мен. Има хиляди момичета, които мечтаят да са на твоето място… започна да нарежда Беатрис – по – голямата сестра. Висока, зеленоока, умна и руса.
- Не ми пука за гаджето ти Пугю! Мразя Корея! Няма да дойда на събирането на смотаните поп групи! – продължаваше да упорства Ники.
Свикнала с караниците, Бет продължи:
- Оню! Няма да говориш по този начин за него! Продължиш ли с това държание, те изпращам при татко!
От както загубиха майка си, се преместиха в Корея. Баща им беше пропил и потънал в дългове, но те не знаеха.
- Добре, ще дойда! – каза с недоволство чернокоската – И не се дръж, сякаш си ми майка!
- Махни тези пънкарски дрипи, махни си обицата от езика, както и всички други, почисти си грима и се облечи като нормално момиче! – като победител в спора говореше Бет.
Ники влезе в стаята си. Не искаше сестра ѝ да я командва и направлява. Искаше самостоятелност и рок банда. Свали си грима, съблече корсета и полата, но остави обеците на пъпа, на езика и на хрущяла на ухото. Те бяха нейната гордост. Облече черни дънки, бял дълъг потник и черно кожено яке. Това щеше да задоволи сестра ѝ. Обу черно бели кобинки и вече наистина беше готова. Излезе от стаята и се запъти към хладилника.
- Какво по….? Къде ми е РедБула? – страшно изкрещя Ники
Бет се хвана за главата. Сестричката ѝ отново се тровеше с енергийни напитки.
- За какво ти е РедБул? – любопитно попита.
- За да не заспя пред „великото“ ти гадже – каза със заядлив тон чернокоската – Къде си го скрила?
- В шкафа над мивката… - отегчено обясни зеленоочката.
- Мерсииии!
Момичето изпи напитката на един дъх:
-Тръгваме ли?
Заключиха апартамента и се качиха в колата на Бет. След половин час бяха пред залата на събитието. 23 годишната Бет и 18 годишната ѝ сестра слязоха от колата. Имаше много крещящи фенове. Охраната отиде до тях, но Оню се появи и направи знак да се отдръпне. Последваха го останалите от групата. „Смешници с дръпнати очи. Нямат си и идея какво означава музика“ – помисли си Ники.
Оню ги поздрави. Прегърна и целуна Бет, и се ръкува с Ники. „Оу! Надарен е“ – помисли си бунтарката, след което вдигна очи и видя най – невероятното същество, което някога бе срещала…
ПП: В тази глава разказвах почти само за сестрите, но беше неизбежно. Всички познаваме SHINee, а само аз познавам Ники и Бет
Надявам се да ви харесва ^.^ .

3 Re: Бунт в знак на любов on Пон Фев 20, 2012 8:58 am

TheBlingiGirl

Много ми хареса Нямам търпение да пуснеш другата частт :]]

4 Re: Бунт в знак на любов on Пон Фев 20, 2012 12:00 pm

~.Cherry.~

We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆
интересно начало, дано скоро да пуснеш и следващата част :)))

http://nutella97.tumblr.com/

5 Re: Бунт в знак на любов on Пон Фев 27, 2012 1:53 pm

happy_moon

Бунт в знак на любов
Глава 2
„Туп-туп“ – Ники усещаше пулса си. Според нея той беше идеален. HOT, с уникална прическа и дори ѝ даде нови идеи за обеци. Бет бързо разбра какво се върти в главата на сестра ѝ и започна с представянето:
- Това е по – малката ми сестра Никол. – знаеше, че тя си е глътнала езика.
- Предполагам, че вече знаеш. Аз съм Оню. – погледна Бет двузначно.
- Аз съм Таемин. – със слънчева усмивка се представи едно от момчетата.
- Минхо. – забавлявайки се, каза поредното момче.
- Здравей! Аз съм Джонгхюн. Добре дошла в Корея! – отново с усмивка се представи поредното момче.
„Хайде! Само ти остана.“ с мръсно подсъзнание и извратено съзнание си казваше синеочката.
- Кий, приятно ми е! – с майчина топлина най – сетне каза момчето. Наведе се, като доближи лицето си до нейното. Ники гледаше невинно.
- Хубава обеца. Но кой ти е позволил да се подложиш на такава болка?
„Страхотно, мисли ме за пале!“ разсъждаваше Никол.
- Имам я от 14 годишна. Въобще не болеше, но…как разбра? Сестра ми не я забеляза три години. – попита невинно
- Шесто чувство. – пошегува се певецът.
- Вече закъсняваме. Хайде да влезем! – каза Оню, който явно беше и лидер на групата.
Всички влязоха в залата. Приличаше на клуб. Имаше сцена, беше огромна и почти пълна. Там бяха се събрали всички корейски поп групи.
За Кий това беше поредното събитие в графика. Искаше му се да се прибере и да оправи бъркотията вкъщи. Джунгхюн се чудеше как две сестри могат да бъдат толкова различни. Минхо се отцепи от колектива и отиде да поздрави стара приятелка, Оню хвърляше влюбени погледи на Бет и мислеше за новия ресторант за пилешко, а Таемин гледаше Ники сякаш тя е зелено човече с антенки.
На сцената бяха 2ne1. Пееха и танцуваха. Някои ги гледаха и им се наслаждаваха, а други въобще не им обръщаха внимание. За петте момчета и Бет беше по – интересна реакцията на Ники. Таемин се реши да я попита защо е зяпнала. В отговор, Ники го попита друго:
- Това ли е този прословут стил?
Таемин се засмя. Този въпрос оправдаваше теорията му, че е долетяла от Марс.
Изведнъж мениджърът се появи.
- Момчета, следващите сте вие – има корекция в сценария и са ви включили.
Моля? – извикаха в един глас.
- Бързо, бързо! Нямам време за повече обяснения. Отивайте!
Петимата тръгнаха към съблекалните.
Вътре беше пълно с момичешки дрехи и гримове. Едва не се задушиха. Набързо си припомниха хореографията. Сложиха им микрофони и бяха готови.

6 Re: Бунт в знак на любов on Сря Апр 04, 2012 10:06 pm

nasa__

You’ve got to be the climax of my life ★

Предупреждение!!!

Здравей happy_moon ,
понеже фен-фикът ти "Бунт в знак на любов" не е обновен повече от 30 дни, темата за него ще бъде заключена, ако до 2 седмици не публикуваш нова глава или не дадеш основателна причина за отсъствието си.
Ако имаш въпроси, моля погледни темата Правила и изисквания за фен-фиковете или ми пиши Лично Съобщение!

С уважение, модератора на раздела за Фен-фикшъни, nasa__

"If my joy can be your happiness, then thank you.."

Being a fangirl is not a hobby..It's more like..JOB!
http://www.last.fm/user/nasa__

7 Re: Бунт в знак на любов on Чет Апр 12, 2012 5:52 pm

happy_moon

Глава трета
На сцената беше малко по – различно от обикновено. Този път нямаше фенове, които крещяха колкото им глас държи. Сега, там, отпред, на мястото, което не се вижда от светлините, зад бялата светлина, стояха колеги, приятели и репортери. На сцената при момчетата нямаше място за грешки. Трябваше да са перфектни!
Изпяха „Lucifer“. Личеше си, че дори останалите изпълнители обожават тази песен. Бет танцуваше и си препяваше. Всички в залата гледаха към талантливата петорка на сцената.
За Никол това беше нов свят, напълно различен от нейния. Всички се усмихваха, бяха щастливи, весели. Всичко наоколо беше пъстро и шарено. Музиката беше изпълнена с ритми. Усещаше ги. Дори ѝ се пританцува. Обикновено на срещите със готите, пънкарите, металите, рокерите и емотата беше тъмно. Всички се дрогираха, пиеха или пушиха. Преобладаващият цвят беше черното. При садистите и мазохистите не се танцуваше. Думи като „сладко“ и „красиво“ не съществуваха. Сърцето на момичето заби лудо. Момичетата, които пяха преди малко не ѝ допаднаха много, но SHINee…те бяха великолепни. За миг дори очите ѝ се насълзиха. Бет забеляза сестра си и се усмихна. От години очакваше чудата да се случи и това мрачно момиче да се промени. Да порасне…
Изпълнението свърши. (Прекалено бързо за някои) Цялата зала стана на крака (Не, че не бяха прави xD) Всички пляскаха и викаха. Момчетата слязоха от сцената и веднага отидоха при Ники и Бет. Оню прегърна русото момиче и ѝ прошепна нещо.
- Е, как ще коментираш изпълнението ни? – попита Кий
Все още смаяната Ники леко се притесни.
- Това беше невероятно! Никога през живота си не съм виждала подобно изпълнение. Сякаш не беше реално. Текста, ритъма, танците… - Момичето усети, че каза повече отколкото трябваше.
- Еха, звучиш като истински фен! – възкликна МинХо
- Спокойно, ще свикнеш. А като гледам сестра ти и лидера, още дълго ще присъстваш на концертите ни. – сниши тон Кий.
Беше много много близко до Никол. Усети парфюма ѝ. Трябваше да признае, че тя е едно много смело и силно момиче. Мистериозността ѝ и всичко, свързано с нея го привличаха като магнит.
- Хей, много ми се ходи в някой клуб! – провикна се Джонг – Искате ли утре да отидем всички?
Кий, МинХо, Оню и Бет се съгласиха веднага.
- Ааа ъмммм на колко ставаш пълнолетен тук? – измрънка Ники
Бет едва на припадна. Сестричката й се притесняваше за правилата, които никога не спазваше.
- Ще можеш да се промъкнеш. Ще те пуснат, ако си с настойник, а след като Бет ти е такава… - успокои Оню
- Да, наистина! Не се притеснявай. Темин десетки пъти е влизал с нас като придружители, преди да стане пълнолетен. Като заговорих за него…ти няма ли да дойдеш? – попита Джонг
- Не съм сигурен, че искам отново да се напия. – измрънка Темин.
Това момче наистина не държеше на алкохол…
- Ти и Никол ще сте на сокчета този път. – пошегува се МинХо.
Всички се засмяха.
Остатъка от вечерта мина също тъй весело. Всички се прибраха уморени.
*В апартамента на SHINee*
- Кий, къде ми е пижамата? – попита Джонг
- Кий, има ли още шоколад? – провикна се Темин
- Кий, Бельото ми е изчезнало! – изкрещя МинХо
- По дяволите, да не съм ви робот-прислужница?! – ядоса се Дивата.
Взе шоколада точно преди Темин да го отхапе:
- Достатъчно! Иначе няма да заспиш! – грижовно го скастри.
Останал без шоколад, Темин стана от дивана и отида в стаята си. Легна и заспа.
Кий отиде до стаята на Джонг .(О, какви мисли навлизат в главата ми :D)Вдигна възглавницата и показа с ръка къде се намира пижамата му – под нея.
- Лека нощ! – каза той и се отправи към току-що изкъпалия се МинХо.
- Намерих го! Не е нужно да се ядосваш! – виновно каза Каризмата.
Най – сетне мама Кий намери спокойствие. Съблече се, облече пижамата се пъхна под завивките.
Оню отдавна си беше легнал.
Всички имаха еднакви пижами, но в различни цветове.
При момичетата вечерта също мина спокойно. За пръв път без скандали и твърда музика за „Лека нощ“.
[u]

8 Re: Бунт в знак на любов on Съб Май 19, 2012 12:34 pm

nasa__

Предупреждение!!!

Здравей happy_moon ,
понеже фен-фикът ти "Бунт в знак на любов" за ВТОРИ ПЪТ не е обновен повече от 30 дни, темата за него ще бъде заключена, ако до 2 седмици не публикуваш нова глава или не дадеш основателна причина за отсъствието си.
Ако имаш въпроси, моля погледни темата Правила и изисквания за фен-фиковете или ми пиши Лично Съобщение!

С уважение, модератора на раздела за Фен-фикшъни, nasa__

"If my joy can be your happiness, then thank you.."

Being a fangirl is not a hobby..It's more like..JOB!
http://www.last.fm/user/nasa__

Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите