Seoul

Ноември 2018
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

15% 15% [ 6 ]
56% 56% [ 22 ]
3% 3% [ 1 ]
13% 13% [ 5 ]
13% 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Нед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Пет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Пон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Нед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Пет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Вто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Вто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Вто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Пет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music

You are not connected. Please login or register

Финални резултати за проекта!

Иди на страница : 1, 2  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

Nanna

Almighty ♛
Almighty ♛
Рисунки: 9
ПОСЛАНИЯ:42
Снимки: 9 -10
Видео клипове:2

Как я виждате? Тези,които смятат,че от това може да се получи нещо - лично предавам проекта на него за да го довърши!

"So my dream isn't to become the "best", it's to be someone who I'm not ashamed to be."
- Key

...Only when all of us are together,it's true,from now till forever ❤
http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

Nemo.

We're living in the SMTOWN! ☆
Малко са, да.. кофти ><
В скоро вр като си напр пиърсинга на носа ще се снимам и ще пратя >< запуши ми се предната дупка ...
А за рисунките, знам че срока мина, но просто заради тая испанка цяла седмица не можах да рисувам, даже да спя не можех ><
Повечето активни поне послания дадоха, и пак казвам че има такива които обещаха да пратят, а не го направиха ><
С кавърите мисля, че работата е добре, а видео клиповете т.е това тр да са записите с танците... първоначално май бяха 3, но и 2 не е чак толкова зле..
И да, жалко е като се има предвид колко бяхме нахъсани всички в началото....
И все пак мисля, че има надежда за крайния резултат

Последната промяна е направена от ~|[`NyaPpy°]|~x3.. на Нед Май 29, 2011 8:21 pm; мнението е било променяно общо 1 път

https://www.youtube.com/watch?v=8kyG5tTZ1iE

werii

My love is the sun of passion ★
А може ли все още да се прашат някакви рисунки?? Или е свършило вече ??

*'' # ~Gaлz~ # ''..

Her whisper is the Lucifer ★
Гери май вече ти писна ех ? Тея които са дали кфот могат ги признавам за истински фенове !! Но тея които нищо не са дали ... напрао да са изнасят от форумаа Басии хората баси чудото .. Просто няям думи .. Еми освен да им пратим вс което сме събрали за сега .. Идват нови потребители .. еми .. те дали ли са нещо ?? Освен да изтраеш още малко Гери .. наистина съм много разочерована но нямаме друг избор просто .. Много те моля .. изчакай още малко .. и аз ако бях на твоя страна бих се нервила но съм сигурна че ще стане нещо !!!!

Nanna

Almighty ♛
Almighty ♛
Вижте...не е до това,че съм изнервена или нещо подобно.Яд ме е,че гледам как всички чуждестранни форуми имат някакъв успех само защото се занимават сериозно.Не можете ли просто да седнете да драснете няколко реда - не ви искам фермани! Не карам и всички които ще дадат снимки да си снимат лицата ако не искат,поне направете някакъв знак на тая снимка,че сте фенове...проявете малко креативност! :) Ще дам и пример с БГ форума на Lee Junki,които пратиха подарък с писмо на човека и получиха автограф специално за БГ форума! :) Представяте ли си как са се чувствали те и могат гордо да кажат - Junki има истински фенове и в България.А защо и ние да не можем да го направим? Аз имам няколко отговора на този въпрос - или ви мързи много яко да отделите няколко минутки - максимум час за да скалъпите нещо или половината от форума са тук за да играят на игрички или да четат фен фикшъни! Ако наистина това се прави в тоя форум,кажете ми - ще обмислям бъдещи планове за съществуването му! И не,не искам да бъда лоша с никого,нито искам някой от форума да го напуска (от малкото активни потребители,които са останали,защото съм се привързала достатъчно към всички),но проявете малко разбиране към хората,които са се потрудили и имат някакви очаквания от този проект.Всички искаме да чуем как SHINee ни поздравяват нали? Всички искаме да можем и ние гордо да кажем,SHINee имат истински фенове в Б-я,които ги подкрепят! Или поне момчетата да знаят за нашето съществуване.Ако и след това не съм успяла да ви размърдам сърчицата,вече нямам какво да кажа...

-Края на учебната година като срок устройва ли ви? Или пак ви е малко? Защото мине ли 30 юни,аз повече няма да чакам :)

"So my dream isn't to become the "best", it's to be someone who I'm not ashamed to be."
- Key

*'' # ~Gaлz~ # ''..

Това което каза беше прекрасно и много право Гери ! Съгласна съм с всяка тфоя дума .. (съжелявам за това с напускането просто се изнервих ..) Аз ще се опитам до 30-ти да направя още неща За новите потребители ... много ви моля .. докажете че сте фенове .. помогнете с нещо ..

TonnIi

You’ve got to be the climax of my life ★
И аз да пусна едно коментарче.Наистина съжалявам,че не пиша във форума вече,но не съм спряла да влизам и да разглеждам из форума,просто с тези изпити не ми остава много време.Ще се радвам ако стане нещо,все пак има хора,които наистина са се потрудили.Са съжаление не мога да помогна колкото ми се иска,понеже не мога да рисувам и не танцувам особено добре,но ако трябва помощ за нещо друго съм на среща.

Cream'n Cherry☺Nyaa

I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★
Да се изкажа и аз.Гери,права си.Поне за мен.Пети клас съм,нямам никакви изпити,само някакви си изходни нива и предостатъчно време.Но въпреки всичко за времето от което съм се регистрирала не съм направила нищо.Наистина отскоро слушам SHINee - да,харесват ми и искам да направя всичко възможно,за да получим нещо от тях.Или още повече - да дойдат тук,в България.Признавам - не мога да рисувам,камо ли да пея и танцувам.Но поне можех да напиша кратко послание.Наистина си права.За останалият един месец ще напиша послание и дори ще научим танца с Невена!Проблемът е ,че сме две и не можем да направим нищо.Но искам да докажа,че съм истински фен!В най-скоро време ще си пратя посланието.В най-скоро време с Невена ще научим танца на Lucifer и ще потърсим още три момичета,ако са навити.Аз искам да го направя - искам да им пратим писмото,искам да знам,че сме го направили и сме успели!Затова ще си напрегна малкия мозък и малките мускули,за да могат те да знаят,че тук - дори в най-затънтената страна/поне по мое мнение/ имат фенове!

FIGHTING!!!

http://school-for-vampires.forumotion.com/

[..Мини..]

Уфф наистина съм много разочарована всички толкова мн говореха и накрая нищо не направиха то само с приказки не става. Колко потребители има в форума и само 42 послания ако има с какво да помогна на среща съм щото искам да успем момчетата да научат, че и тука имат фенове аа направих табелка за момчетата става ли да я снимам само нея и да ви я пратя

Nanna

Almighty ♛
Almighty ♛
Става,квото измислиш и си направила,това прати! :)

- Key

[..Мини..]

ok става ли сега да ти го пратя ?

Nanna

Almighty ♛
Almighty ♛
Когато и да е,няма значение.Ако ме няма в скайп,пращаш на мейла и така :)

- Key

Гост

Гост
И аз съм доста разочарована Очаквах да има повече послания като се има предвид, че регистрираните потребители са 301 А иначе и аз не съм добра в рисуването, но ще опитам да нарисувам нещо и ако си получи ще го пратя

werii

Само рисунки, послания и видео ли приемате , защото мен никаква ме няма в рисуването , но пък ме бива в пеенето и ме интересува дали ще се съгласите да пратя клипче, в което пея някоя тяхна песен + някакво послание пък ако го харесате супер ;д

*'' # ~Gaлz~ # ''..

ДАВАЙ МОМИЧЕЕ !! Направии гоо !!

Nemo.

werii написа:Само рисунки, послания и видео ли приемате , защото мен никаква ме няма в рисуването , но пък ме бива в пеенето и ме интересува дали ще се съгласите да пратя клипче, в което пея някоя тяхна песен + някакво послание пък ако го харесате супер ;д

Разбира се!! Събираме и кавъри! Щом искаш можеш и да се заснемеш, докато пееш, дори ще е по-оригинално ^^

werii

Супер тогава ^^ утре ще запиша клипчето.. а само да попитам на кой да го пратя ??

Nemo.

Амии попринцип на админката => Герри ^^ или по ЛС-то или скайп lil_cm илии пощата lil_cm@abv.bg
вече има направени кавъри на Reply (кор версия) JoJo, и Hello, но не е проблем да направиш кавър на някоя от тези песни xD

werii

Ок мерси много , а и ще гледам да е на някоя друга песен ^^

Dars

Гери, не знам кой се е разчувствал от тва което каза, но аз да ! Всъщност и аз съм от тия дето казаха, че ще пратят и накрая не го направиха, за което много се извинявам ! Още миналата седмица писах, че ще го пратя и самото послание наистина си е готово още от тогава, обаче ме удари музата и реших да не пращам нищо докато не е напълно готово. Та това което правя е текст на песен с мелодията на Replay.. нещо се вдъхнових от очаквания клип .. Пак по темата - интересува ме дали има някакъв начин тва да се включи в проекта? Честно казано нямам намерение да се записвам как го пея, но може би просто като един вид стихотворение да се прикрепи или и аз не знам.. Но ако не може, кажете и направо да си изпратя само посланието + снимка

didence

чета тука мнения и не мога да разбера какво въобще се оправдавате с това, че сте на училище?! еми извинявам се, ама аз ходя на работа, на лекции, в момента също имам изпити и пак ми остава време за форума и даже съм доста активна в страницата във фейсбук (с качването на снимки! [как се изтъквам хахахаха] ).

така че не виждам какво ви пречи да си седнете на д-то и да драснете 2 реда за "любимците" си (ако наистина са ви такива..).
това няма да ви наруши чак толкова учебния процес..

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

asia_lover

може би и аз щесе опитам да нарисувам нещо , ама не знам дали ще се получи успешно

jongminfan

И аз съм доста разочарована от това,което имам до момента,като се има предвид колко човека сме! (около 300) Все си мисля,че не е толкова трудно за 1 час (даже като разтоварване) да седнете и да драснете по няколко реда или да нарисувате нещо (ако можете разбира се) за своите идоли/любимци.Вярно освен,послание и снимка,нищо друго не съм направила,но нито мога да рисувам,за пеене,ме бива,но не знам дали да се запиша как пея. Ако все пак го реша,ще ти го пратя Гери до края на месец юни.Мразя несериозните работи.Така че се надявам след всичките тези усилия,някой да седни и да направи нещо.

http://smiley92.tumblr.com/

Taemin_girl_93

The ever drawing day of good bye ★
The ever drawing day of good bye ★
аз ще нарисувам рисунка а също ще напиша послание

..TaeminGirl..

Супер много искам да се включа, но единственото, с което мога да допринеса са снимка и послание, като посланието 100% ще е epic fail (просто не мога да изразявам любовта си ), но ще опитам

Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите