Seoul

Септември 2018
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

15% 15% [ 6 ]
56% 56% [ 22 ]
3% 3% [ 1 ]
13% 13% [ 5 ]
13% 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Нед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Пет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Пон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Нед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Пет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Вто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Вто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Вто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Пет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music

You are not connected. Please login or register

Резултатите от анкетите за списъците!

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

jongminfan

We're living in the SMTOWN! ☆
First topic message reminder :

"Приключи гласуването в анкетите за определяне на най-популярните звезди от Корея по инициатива на редица интернет български форуми и страници. Избраните от всички нас са Ким Хьон Джунг, И Джун Ги и Чанг Гън Сок. От 29-ти април с азиатското парти във Варна започна подписката до Корейското посолство, с чиято подкрепа всички фенове ще отправим покана за официално посещение на корейска звезда в България. Молим всички вас да следите тази тема/страница/, където ще бъдат периодично обявявани градове, дати и часове, и ще можете да поставите вашия подпис на петицията."

Значи втората дата за Варна е на 7 май в 15:00 часа на Севастопол,който може да отиде.
За да задавате въпроси може да пишете на korean.bg.team@gmail.com

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
За Велико Търново датата е 13.05 от 16 часа на площад "Майка България". Ако има фенове от Горна Оряховица, които не могат да дойдат на датата или от Разград могат да разчитат на Пламена.Ето давам и личният й email: plamcy@abv.bg Ако ще ходите,пишете й,за да се разберете,но все пак кажете за какво става дума.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

За Благоевград и околности срещата е на 9-ти май от 16:30 часа пред AUBG Main Building.За повече информация,можете да питате Гери на e-maila й geri_900218@abv.bg

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

За Сливен и околностите срещата е на 14-ти май от 14:00 часа пред Виенската сладкарница.За повече информация пишете на lil_cm@abv.bg . [/center]
[center]Ямбол:

15.05. май, 14 - 15 часа, пред зала Диана

Пазарджик:

16.05. май в 12:30 ч., пред хотел Тракия

София:

23.05. на събитието the First Official BG K-POP Fan Meeting около 4PM, мястото е ДК "Средец - ул. Кракра 2. Театралната зала. / до 1ва Английска

Стара Загора:

08.05. от 15 до 16 ч., Park Mall, Fancy

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Пловдив:
6 май, от 11 до 14 часа - на фонтаните пред Дриймс, ако вали - вторият етаж на Дриймс.
НОВА ДАТА! 22 май, 12:00 часа, пицария „Густо“
Пещера:
06.05. в 12:00 ч. пред сградата на Общината -> търсете Катя
13-ти май от 12:30 часа отново пред Общината

Бургас
8 май, от 17 до 19 часа, на часовника до хотел "България".Ако навън няма никой, срещата продължава в близкия китайски ресторант "Китайска луна" - на втория етаж --> търсете Катя

Нова дата за Бургас - събота 21,05, от 18,00 до 18,30 на часовника
Шумен:
21 май, от 16:00 до 17:00 часа в клуб „Estate“

Плевен - 20-ти май, петък, 12:00 часа, пред "Часовника".

Русе
23 май, 13.30 пред Часовника

Габрово
21 май, 16.30 ч. площад 1-ви май (срещу магазин CBA)

Последната промяна е направена от jongminfan на Пет Май 20, 2011 10:39 am; мнението е било променяно общо 9 пъти

http://smiley92.tumblr.com/

Nanna

Almighty ♛
Almighty ♛
Nicee,вече съм известна хахахаха Ние в Сливен за сега сме събрали по 32 подписа за всеки един и чакам да видим до срещата дали ще има още!!

"So my dream isn't to become the "best", it's to be someone who I'm not ashamed to be."
- Key

...Only when all of us are together,it's true,from now till forever ❤
http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

Jonghyun__

A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★
Оо известна си и още как .. ама какви изпитания бяха само ама се подписахме де

jongminfan

Уау Поне си е струвало цялото лутане Радвам се,че се развиват нещата

Dars

You’ve got to be the climax of my life ★
Само и аз да спомена, че сега като заговорихте за цифри и се сетих.. Гордо мога да обявя, че в София на 1ви когато аз се разписвах бях 200 и някой номер, а и след мен кой знае още колко човека са се разписали, така че нещата вървят добре

jongminfan

Ами всъщност тези 250 подписа,които бяха са събраните от Варна.В София се събраха някъде около 100 подписа,ако не се лъжа.За съжаление е имало и такива,които са се отказали да се подпишат Надявам се на срещата на 23 да има повече подписи

Nanna

Almighty ♛
Almighty ♛
Отказали са? Що така

"So my dream isn't to become the "best", it's to be someone who I'm not ashamed to be."
- Key

...Only when all of us are together,it's true,from now till forever ❤
http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

Dars

wtf верно ли бе?! Аз като се подписвах имаше заформена цяла тълпа пред тея списъци.. Честно казано повечето може и да не са разбрали за кво става въпрос.. то и аз в началото не схванах Ама щом от София сме били около 100 човека... shame on us!! Дано на 23ти сме повече =]

jongminfan

Еми явно не са разбрали Макар че имаше хора,които ти обясняваха за какво става дума и хората,които бяха с мен се подписаха..но разбрах,че е имало и такива,които са отказали И аз на това се надявам

*'' # ~Gaлz~ # ''..

Her whisper is the Lucifer ★
210 подписа от Варна .. . . просто не мога да повярвам ! Когато аз отидах имаше към 3-4 подписа а момичетата казаха че ще си тръгнат след час . . КАК ПО ДЯВОЛИТЕ СА СЪБРАЛИ 207-206 ПОДПИСА ЗА ЧАС ??? Е много се радвам но ми е малко страмно . .

didence

ооооо, толкова много подписи о.о всъщност те не са много, просто на фона на нашта малка българийка изглеждат много..

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

jongminfan

1-во искам да питам кой от форума ще ходи на 23 на К-поп срещата в София? и второ - моля следете за нови дати,които поствам,защото иначе няма смисъл въобще да ги поствам,ако вие не обръщате внимание :)

didence

следим! [аз чакам нова дата за варна ]

http://didence-e-e-e.tumblr.com/

didittyy

I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★
ооо утре хващам 1-2 приятелки под ръка и право към часовника в Бургас !!!! а за срещата в София .... мисля че ще пропусна :С

lil_sun

Аз се подписах на 16-ти в Пазарджик! и даже бях първа ^^

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

“Do not remain at what you are right now, stand out and present yourself.”
Lee Taemin

*'' # ~Gaлz~ # ''..

Аз съм се подписала така че няма да мога да отида пак .. НО мога да довлека няколко приятелки и един приятел xDD (he likes a little bit shinee ама ще го накарам да се подпише ! ) ;д

Dars

jongminfan написа:1-во искам да питам кой от форума ще ходи на 23 на К-поп срещата в София?

Аз съм там !! А знам и за още 1 момиче от форума, което също ще ходи

asia_lover

аз утре ще дойда с сестра ми и две приятелки

Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2