Seoul

Ноември 2018
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

15% 15% [ 6 ]
56% 56% [ 22 ]
3% 3% [ 1 ]
13% 13% [ 5 ]
13% 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Нед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Пет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Пон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Нед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Пет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Вто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Вто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Вто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Пет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music

You are not connected. Please login or register

~♥ Taemin's heart ♥~

Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 4]

1 ~♥ Taemin's heart ♥~ on Съб Апр 23, 2011 3:53 pm

..TaeminGirl..

You’ve got to be the climax of my life ★
1 глава

Беше поредният учебен ден на Таемин. Отново момичетата щяха да ахкат зад гърба му, а момчетата да го гледат злобно, докато минава. Но днес той имаше чувството, че нещо ще се случи. Нещо, което ще преобърне целия му живот.
В голямото междучасие той излезе на двора, пусна си MP3 player-a и се запъти къмедна пейка. Почти беше стигнал, когато три момчета препречиха пътя му. Мини се опита да ги заобиколи, но те отново застанаха пред него.
- Какво искате? Разкарайте се! - каза им той и ги избута.
- Да не се мислиш за голямата работа?! - провикна се едно от момчетата, застана пред него и го бутна.
Таемин не можа да запази равновесие и се строполи на земята. Той не искаше да се бие, затова стана и се опита да тръгне в другата посока, но момчето го спъна. Мини отново падна, но този път по корем. На земята имаше клонче и при падането си одра лицето.
Момчетата го наобиколиха. Бяха решили да го „довършат“, когато зад тях се чу женски глас:
- Хей, оставете го, иначе ще викна директора.
- Хаха, толкова ли си зле, че момичетата те защитават – присмя му се едното момче и си тръгна. Другите двама го последваха.
- Добре ли си? - попита момичет, Таемин. - Леле, ама ти кървиш!
- Нищо ми няма – отвърна й Мини, докато се чистеше.
Той вдигна поглед и огледа момичето. Тя беше висока, с дълга до раменете кестенява коса. Очите й бяха светлокафяви. Личеше си, че не е корейка.
- Аз съм Лин – каза момичето с лека усмивка и подаде ръката си към Мини.
Той я изгледа на кръв и блъсна ръката й.
- Защо се бъркаш, където не ти е работата?! Не съм ти искал помощта! - развика й се той.
- Аз... аз... съжаля... - не довърши, защото Таемин вече си бе тръгнал.
Мини беше толкова бесен, че целият трепереше. Хвана си едно такси и си тръгна.
В апартамента на SHINee всичко беше както обикновено. Оню беше седнал на масата и ядеше пилешко, Кий чистеше, Минхо гледаше футбол, а Джонгхюн мислеше текст за нова песен. Изведнъж Таемин влезе, като тръшна вратата след себе си.
- Яяяяя, не тряскай вратата така! - скара му се Кий и в следващия момент го видя – бузата му кървеше, дрехите му бяха мръсни, а в косата му имаше стръкчета трева.
- Омо, какво е станало?
- Добре ли си?
Попитаха го всички едновременно.
Таемин ги игнорира и отиде в банята. Извади аптечката и напои парче памук с кислородна вода и я доближи до лицето си.
- АААА! - извика той, тъй като щипеше.
След като проми раната се съблече и влезе под душа. След 30 мин. излезе от банята, а останалите го чакаха пред вратата.
- Няма да мръднеш, докато не кажеш какво е станало! - заповяда му Кий и останалите препречиха пътя му, за да не може да мине.
- Не може ли просто да ме оставите на мира?! - кресна Мини – Не мисля, че ви дължа обяснение!
- Напротив! Нали сме семейство! - каза Оню.
- Офф, хубаво – отвърна му Таемин и разказа какво е станало.
- Лелееее, ще отида и ще ги убия – кресна Блинг Блинг
- Нищо няма да правиш! Мога да се справя сам. А сега може ли да ида да се облека – каза Мини и се запъти към стаята си.

2 Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ on Нед Апр 24, 2011 4:28 pm

lil_sun

Давай натам интересно ми е да видя какво ще стане с Лин и Таемин

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

“Do not remain at what you are right now, stand out and present yourself.”
Lee Taemin

3 Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ on Нед Апр 24, 2011 4:52 pm

jongminfan

We're living in the SMTOWN! ☆
Супер е началото И аз чакам да видя какво ще стане натам Само не разбирам защо всички представят Дубу като някакъв човек,дето живота му се върти около пилето Смисъл хубаво,човека обича пиле,ама чак толкова
П.С. Просто мнение,надявам се да не се обидиш

http://smiley92.tumblr.com/

4 Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ on Нед Апр 24, 2011 5:23 pm

kpopSIMMY

My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★
Супер е главата <3 Да и на мен това ми направи впечатление че всички пишат за Оню като някакъв супер побъркан на тема пиле :D Иначе много ми харесва как започва фика . Чакак с нетърпение следващата глава <3

{Key} Little by little, we become closer in a 1 minute 1 second gap, I’ll make you mine now
{Key} I’m a man who knows even if you don’t say so.Girl, I got you, leave everything to me
*nose bleed*

AsianFanFics || AllKpop

5 Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ on Нед Апр 24, 2011 5:38 pm

Jonghyun__

A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★
Охх аз пък чета ' комедийната пейка ' и си викам бахтии
интересно какво ли ще стане с Лин и Темин следващата

6 Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ on Нед Апр 24, 2011 5:54 pm

Nemo.

Мен пък ме кефи манията на Дубу!
Продължавай, в почти всеки фик присъства, та даже и през останалото време xD !
Интересно, кефи ме че Мини се бунтува, все пак му е време, стига е бил мирен и спокоен xDD
"А сега може ли да ида да се облека" това значи ли че Мини им разказваше гол...или просто по хавлия

Последната промяна е направена от ~|[`NyaPpy°]|~x3.. на Нед Май 01, 2011 9:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път

https://www.youtube.com/watch?v=8kyG5tTZ1iE

7 Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ on Нед Апр 24, 2011 8:38 pm

..TaeminGirl..

2 глава

На следващият ден алармата на Таемин звънна и той стана. Влезе в банята да се измие и отиде да закуси. Всички бяха седнали на масата, но никой не говореше. Джонгхюн се беше вторачил в драскотините по лицето на Мини и се ядосваше. Кий беше седнал до Блинги, хвана го за рамото, наведе се и му прошепна:
- Днес ще проследим Таемин да видим какво става. Само се успокой!
Джонг кимна и започна да яде. Когато приключиха Минхо и Оню оправиха масата и отидоха да измият чиниите. Таемин, Джонгхюн и Кий отидоха в коридора да се обличат.
- Вие накъде? - попита ги Мини.
- Мола.
- На разходка.
Казаха едновременно Дивата и Блинг.
- Ъъъ... така де в мола и после на разходка – замаза положението Кий и погледна Блинги кръвнишката.
Таемин вдигна рамене и излезе. Джонг и Дивата го последваха. Излязоха пред блока и се качиха в буса на SHINee.
Като стигнаха училището на Таемин, той пожела приятен ден да Джонг и Кий и слезе. С бавни крачки той се приближаваше към входната врата. Щом чу звънеца се забърза и влезе в час. В това време Блинг и Дивата слязоха от колата и казаха на шофьора да си тръгва. Двамата се скриха зад едни храсти и зачакаха.
Когато часът свърши, Мини излезе на двора. Близо до него имаше пейка и той реши да седне. Храсталакът, зад който се бяха скрили Кий и Джонгхюн беше точно зад пейката. „Шпионите“ видяха, че Мини седна пред тях и се паникьосаха.
- Ами ако ни види, какво ще правим? - вайкаше се Кий.
- Шшшт.. ако млъкнеш няма да разбере! - скара му се Блинг.
Таемин чу някакъв шум зад себе си, обърна се и като не видя никой извади един учебник и почна да чете.
*След 5 минути*
- Яяя и това ако не е лигльото, който го защитават момичета. - провикна се един глас.
Таемин вдигна глава и видя момчетата от вчера.
- Какъв ви е проблема?! - извика Мини
- Ха.. какъв ни е проблема? - каза едното момче, погледна другите двама и се засмя – Ти си ни проблема!
Тае реши да ги игнорира и почна отново да чете.
- Какъв им е проблема на тия? Ще ги смажа, ако продължат да се заяждат с нашия Таемин – ядоса се Кий.
- Брой и мен – подкрепи го Блинг.
В това време едно от момчетата бутна учебника от ръцете на Мини. Той се ядоса, стана и го избута. Другите двама веднага хванаха Тае.
- Знаеш ли кой съм аз?! - развика се момчето, което Мини беше бутнал – викат ми Терминатора, тъй като с всеки, който се е заяждал с мен му се случва нещо лошо.
Таемин избухна в смях.
- Терминатора?! Тии сериозно ли?! - подиграваше се Мини.
- Сега ще видиш ти! - каза Терминатора и понечи да го удари.
- Хей! Не е честно трима на един. Хайде да изравним силите – показа се Кий от храстите.
Лицето му беше сгърчено от яд. След него от храстите излезе и Блинг. Неговото лице бе по–плашещо и от това на Кий.
„Терминатора“ и приятелчетата му се изплашиха и се скриха в училището.
- Вие какво правите тук? Не ви ли казах да не се бъркате? - погледна ги строго Таемин.
- И едно „благодаря“ ще е достатъчно! - погледна го още по–строго Кий.
- Ъм.. благодаря – каза виновно Мини и звънеца би – Аз ще тръгвам, до после.
Таемин имаше английски. Като влезе в стаята видя Лин - „момичето спасител“. Той седна до нея и тя го изгледа странно.
- Здравей, Лин нали? - заговори я Мини.
- Дам. А ти си Таемин от SHINee, нали? - усмихна му се тя.
- Да... ъм.. виж извинявай за вчера.. бях твърде груб.. просто бях ядосан – усмихна се виновно той.
- Простено ти е – върна усмивката Лин.
Таемин искаше да покани Лин на среща и искаше часът да мине по-бързо, но имаше чувството, че минутите и секундите минават твърде бавно. Когато звънеца би, сякаш камък падна от сърцето му.
- Ъм.. чудех се дали искаш да дойдеш у нас... ъм да учим – попита Мини, като си гледаше в краката.
- Аз.. в апартамента на SHINee – зарадва се момичето – с удоволствие ще дойда.
Следващите часове се сториха твърде дълги за Таемин. Когато и последният час свърши, той изтича навън и зачака ли. След няколко минути тя се появи. Когато я видя, сърцето на Таемин заби лудо и колената му омекнаха. Той я гледаше втренчено няколко секунди. Лин се притесни и го изкара от транса му:
- Хайде да тръгваме.
- Ъъ.. да – той спря едно такси и двамата се качиха.

ПП: 1) Благодаря ви за милите коментари.
2) Колкото до Оню и пилето - за мен тези две неща вървят заедно
3) Както предполагам сте забелязали, че доста често се повтарят: "Ъъъ" и "Ъм". Това е по простата причина, че много обичам да използвам тези доста "умни" звуци
4)Дано главата да ви хареса

8 Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ on Нед Апр 24, 2011 9:12 pm

lil_sun

Представям си Кий разярен некст плийс

Lee Taemin

9 Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ on Нед Апр 24, 2011 9:57 pm

Jonghyun__

A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★
Оо хареса ми часта с шпионите xD
еех .. старото извинение с ' ученето ' пишииии по-бързооооо

10 Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ on Пон Апр 25, 2011 1:50 pm

Silver

хохо нов фик, супеер , че е и с Темини - какво повече да искам xD а да, сетих се! Нова глава, моля

http://bgprimadonna.forumotion.com/

11 Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ on Пон Апр 25, 2011 2:02 pm

Nemo.

"2) Колкото до Оню и пилето - за мен тези две неща вървят заедно " Хехе xDD

Спр, в единия фик Тае е гей, в др срамежлив хетероо
Имаме доста разнообразие xDD
И да, 3 глава?!

12 Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ on Пон Апр 25, 2011 6:25 pm

[..Мини..]

харесва ми когато четях се зачудих дали наистина биха си помагали така и да се притесняват толкова един за друг ако някои от тях има проблем аа и 3 глава ?

13 Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ on Пон Апр 25, 2011 6:58 pm

..TaeminGirl..

3 глава

Пред вратата на апартамента на SHINee, Таемин извади ключовете си и тъкмо да отвори, Лин го погледна много сериозно.
- Таемин трябва да ти кажа нещо... Всъщност аз съм огромна фенка на SHINee. Ето виж.
Тя извади телефона си и го показа на Мини. Wallpaper-a й беше негова снимка. Тае се изчерви и се усмихна. Той отключи и покани Лин вътре. Тя влезе, огледа се и ахна.
- Тук е страхотно - каза тя и продължаваше да се оглежда.
- Ооо Таемин, ти се прибра – посрещна го Оню, който държеше пилешеко бутче (xD) – О водиш и гостенка. Здравей, аз съм Оню.
- Аз... аз... съм... Лин – поздрави го тя и се усмихна широко.
- Ела да те запозная с другите – задърпа я Таемин към всекидневната.
- Кий, Минхо, Джонгхюн това е Лин, Лин това са... - не можа да довърши той, защото тя го прекъсна.
- З-знам кои са. Приятно ми е! - каза тя и поздрави всички.
- Леле не мога да повярвам, че съм със SHINee! - радваше се Лин.
Всички я гледаха странно, само Таемин се усмихваше.
- Искаш ли да останеш за вечеря? - попита любезно Кий.
- На... на вечеря с вас?! ДА, ДА, ДА! - викаше тя и подскачаше на едно място.
По едно време Лин се усети, че се държи като луда и огледа всички членове. Кий гледаше като ударен, Оню беше престанал да яде пиле и я гледаше с отворена уста, а Джонгхюн и Минхо се бореха кой зад кой да се скрие. Само Мини я гледаше с усмивка. Лин се успокои, погледна сериозно Таемин и му каза:
- Хайде да учим вече!
- Мхм, ела в моята стая – отвърна й Мини и тръгна нанякъде.
Лин реши да го последва. Тае се спря пред една врата, отвори я и каза на момичето да влиза. Стаята беше доста просторна. Стените бяха боядисани в бяло и на мест имаше сини линии. Леглото беше по средата на стаята. Над него имаше огромен прозорец, от който се виждаше центъра на Сеул. В ъгъла имаше голямо бюро, върху което стояха лаптоп и няколко учебника. До бюрото имаше библиотека, преливаща от книги.Лин отиде до нея и почна да разглежда книгите.
- Имаш много книги, но не мислиш ли, че трябва да ги подредиш? - попита момичето.
- Ами нямам особено много време, пък и така ми е удобно – усмихна ми се Таемин – Хайде да учим.
Двамата седнаха на леглото и хванаха първият учебник, който видяха. След 2 часа Кий почука и влезе.
- Вечерята е готова – подкани ги той.
- Идваме – казаха в един глас Лин и Мини и се засмяха.
Всички вече бяха на масата и ядяха.
- Е, Лин откъде си? - почна да любопитства Кий.
- Ами всъщност съм от България и миналата година се преместих тук да уча – отговори момичето.
- Имаш ли си приятел? - попита Блинги.
- Амии.. не – каза Лин и погледна Таемин невинно.
Тае забеляза погледа й и се усмихна. Като приключиха с вечерята, Лин се изправи.
- Благодаря за вечерята, беше много вкусно, но трябва да тръгвам – усмихна се тя и отиде да се облича.
Таемин стана след нея и каза, че ще я изпрати.
*Пред блока*
- Е, ще се видим утре в училище – каза Лин на Таемин и го гушна.
- Амии.. всъщност 1 седмица няма да идвам. С групата имаме много участия - каза Мини, гледайки в земята.
Изведнъж усмивката на Лин се изпари.
- Лин.. искам да ти дам това – каза Тае, свали гривната от ръката си и й я подаде.
- Така ще съм с теб, дори когато не съм.. - след няколко секунди Мини се усети каква глупост е изръсил – така де, с теб ама не с теб... охх, обърках се.
- Разбрах те усмихна се Лин и ги прегърна – Чао, доо... когато се видим.
- Чао – помаха й Мини и се прибра.

ПП: Отново благодаря за коментарите Така искам да ви предупредя, че ще вмъкна мааалкоо драма (тъй като си падам доста по драматизма )

14 Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ on Пон Апр 25, 2011 7:37 pm

lil_sun

Таемин и Лин са много сладки заедно

Lee Taemin

15 Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ on Пон Апр 25, 2011 7:41 pm

jongminfan

Главите са супер Това с шпионите беше уникално и как се уплашиха тия момчета Лин и Мини са много сладки заедно Чакам следващата глава

16 Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ on Пон Апр 25, 2011 8:14 pm

Silver

според мен също са много сладки, но не се ли развиват нещата много бързо? Едва на 3 глава сме, а те вече са едва ли не заедно

http://bgprimadonna.forumotion.com/

17 Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ on Пон Апр 25, 2011 8:39 pm

Jonghyun__

A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★
Колко са сладкии
Оню пак с пилешко бутче
Обииииичам драмитее

18 Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ on Вто Апр 26, 2011 3:04 pm

..TaeminGirl..

@Silver в следващата глава ще разбереш защо толкова бързо се развиват нещата

19 Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ on Сря Апр 27, 2011 3:22 pm

..TaeminGirl..

4 глава

Седмицата,в която Тамин и Лин бяха разделени беше много дълга за тях. И двамата мислеха един за друг и не можеха да се концентрират върху нищо друго. Беше понеделник и Лин отиде на училище с нежелание. Всичко там й напомняше за Таемин и той и липсваше все повече и повече. Имаше още 10 минути до началото на първия час и Лин беше седнала на една пейка. Както си седеше някой покри очите й.
- Кой си ти? - попита тя и стана.
Тайнственият човек махна ръцете си, тя се обърна и като го видя замръзна на място.
- ТАЕМИНН!!! - извика тя и го прегърна.
- И аз се радвам да те видя, но яе ме удушиш – каза едвам Мини.
- Ох, извинявай... просто много ми липсваше – каза му тя и се изчерви.
- И ти на мен – усмихна се Мини и отново я прегърна.
Стояха гушнати около 5 минути.
- Лин... искам да ти кажа нещо... - измърмори Таемин, но звънеца за началото на часа би.
-Добре, после ще ми кажеш – каза му тя и го целуна по бузата.
При целувката сякаш ток мина през тялото на Тае, сърцето заби много бързо и му се зави свят.
След часовете Таемин чакаше Лин на изхода.
-Ела ще те заведа на едно много специално място – каза Мини и задърпа Лин към едно такси.
След 15 минути Таемин каза на шофьора да спре. Той слезе от таксито и подаде ръка на Лин. Тя беше изумена от това, което виждаше. Около нея имаше само дървета.
-Ела – каза й Тае и я хвана за ръка. Като усети допира му Лин се изчерви. Двамата вървяха около 5 минути, докато стигнаха една поляна. Тя не беше много голяма, но беше много красива. Навсякъде имаше цветя – теменужки, маргаритки и още много, които Лин не бе виждала до сега, но бяха приказно красиви. Таемин дръпна момичето и двамата седнаха на един дънер по средата на полянката.
- Много е красиво – въздъхна Лин и се огледа.
- Да, когато съм щастлив или тъжен идвам тук – усмихна се Тае и после стана сериозен.
- Проблем ли има? - попита го загрижено Лин.
-Ами не... - отвърна й несигурно Мини – Виж Лин, аз... много те харесвам... още от първият път, в който те видях.
Лин остана като вцепенена. Тя чакаше да чуе тези думи от много време, но...
- Аз... аз... не мога – почна да плаче тя и избяга.
Лин бягаше из гората и си мислеше, че се е изгубила, когато изведнъж се озова на пътя. Цялата трепереше и сълзи се стичаха по бузите й. Тя беше влюбена в Таемин още от момента, в който го видя, много преди да му помогне (той беше причината да стане фенка на SHINee). Проблемът беше, че тя щеше да се върна в България след няколко месеца и не искаше да го нарани. Изведнъж Лин видя едно такси, спря го и се качи. След половин час вече си беше вкъщи. Лин живееше в общежитието на училището й. Нейната стая беше много малка. Имаше само легло, гардероб и бюро. Стените бяха боядисани в ужасен зелен цвят, а на едната стена имаше малко прозорче. Лин влезе, легна на леглото си и продължи да плаче.
В същото време Таемин не беше помръднал. Беше се стъмнило и беше ужасно студено, но на него не му пукаше. Стоеше на дънера и постоянно си повтаряше думите на Лин: „Аз.. не мога“. Сълзи почнаха да се стичат по бузите му. „ЗАЩО ВСЕ НА МЕН?! Защо, защо?“ - крещеше наум той. Изведнъж почна да духа силен вятър и заваля. Таемин беше подгизнал и трепереше от студ, но продължаваше да стои на дънера и да не мърда.
На сутринта Лин стана, оправи се и тръгна с нежелание за училище. Когато пристигна, пред входа беше паркиран буса на SHINee, а всички членове бяха пред него, освен Таемин.
-Здравейте – каза им набързо Лин и тръгна да влиза в училището, когато Кий я хвана за ръката.
Тя се обърна и го погледна. Лицето му беше изкривено в тъжна гримаса, а очите му бяха почервенели, беше плакал. Лин огледа другите – и техните лица бяха същите като на Кибум.
- Случило ли се е нещо? - попита ги тя, като гласът й трепереше.
- Таемин.. - измърмори Джнгхюн, но се спря, тъй като сълзите му се стекоха отново.
- ТАЕМИН? КАКВО МУ ИМА?! ДОБРЕ ЛИ Е? - почна да крещи и да плаче Лин.
-Няма го.. цяла нощ не се прибра, а знаеш каква буря имаше и си мислехме, че е с теб – тихо й каза Минхо.
- Не, вечерта не бяхме заедно – обясни Лин и тогава се сети – Мисля, че знам къде е! Бързо
да тръгваме.
Всички се качиха в буса и потеглиха. След 15 минути слязоха и се запътиха към полянката. Когато стигнаха всички замръзнаха на място. Таемин лежеше в безсъзнание, до дънера, подгизнал и замръзнал. Лин изтича до него, клекна и сложи главата му в скута си.
- Оппа, не ме напускай, моля те – заплака Лин и зарови лицето си в гърдите на Таемин.

ПП: Мноого се извинявам, ако има правописни грешки, просто много бързах понеже се местя
Не знам защо ама все си мисля, че скапвам нещата като почна с драмата

20 Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ on Сря Апр 27, 2011 4:50 pm

jongminfan

Горкият Темин Как е премръзнал Чакам некста

21 Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ on Пет Апр 29, 2011 8:06 pm

lil_sun

Не убивай Таемин моля те

Lee Taemin

22 Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ on Съб Апр 30, 2011 7:46 pm

..TaeminGirl..

Искам oтново ви благодаря за милите коментари и най-вече на jongminfan и lil_sun И също така искам да кажа, че следващата глава ще я пусна в понеделник, тъй като настана голяма суматоха покрай преместването и нямам интернет FIGHTING!

23 Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ on Съб Апр 30, 2011 7:50 pm

lil_sun

AAA чак в понеделник аз няма да мога да я прочета..нищо де ще го преживея

Lee Taemin

24 Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ on Нед Май 01, 2011 9:57 pm

Nemo.

Хех, при мен вече е понеделник xDD
Ще почакам няколко часа xD
Ии да, не убивай Тае,
няма да има "влюбени птички" без него xD
Aма и Лин е мн загубена,
как може да се отнася така с негоо

25 Re: ~♥ Taemin's heart ♥~ on Вто Май 03, 2011 1:34 pm

..TaeminGirl..

5 глава

*В болницата*
Докато доктора преглеждаше Таемин, пред стаята му Джонгхюн, Кий, Минхо и Оню обикаляха в кръгове, а Лин беше седнала на един стол и плачеше.
- Аз съм виновна – прошепна тя и всички се спряха.
Кий се доближи до нея и я прегърна.
- Той е силен, ще се оправи – окуражи я Кибум.
- Какво стана с вас двамата? Откъде знаеше, че е там? - полюбопитства Оню.
- Ами, той ме заведе там и ми каза, че ме харесва... - започна разказа си Лин – но аз му казах,
че не мога и си тръгнах, не знаех, че ще стане така.
- О, не! - прошепна Джонгхюн и всички се спогледаха.
- О, не? Какво значи това? - подскочи Лин.
Никой не й отговори.
- Кажи ми! - отиде тя до Блинг, почна да го удря в гърдите и да плаче.
Джонг я прегърна и тя се успокои.
- Моля те, кажи ми... - прошепна му Лин.
- Добре. Досега Таемин е бил влюбен само веднъж и това момиче му е разбило сърцето. Той
се беше зарекъл, че ако със следващото момиче, в което се влюби се случи същото, ще направи нещо много лошо, но никой не знае какво точно – обясни й Блинг.
- Но... аз не исках и аз съм влюбена в него, но заминавам след няколко месеца и просто... - тя
не можа да довърши, защото лекаря излезе от стаята на Мини.
- Докторе, ще се оправи ли? - попита го веднага Минхо.
- Ще се оправи, вече е в съзнание. Ъм.. Лин тук ли е? - попита доктора.
- Да, аз съм – каза момичето.
- Пациентът иска да ви види – каза й лекаря и тръгна нанякъде.
Лин избърса сълзите от лицето си, оправи си косата и влезе. Пристъпи напред и отиде до леглото на Таемин. Гледката я ужаси – Мини беше бял като платно,а очите му бяха кърваво червени. Той се обърна и погледна Лин право в очите.
- Хей, как си? - попита го тя.
- Как съм според теб? Сърцето ми е разбито и на всичкото отгоре съм в болница – отговори
й остро той.
- Виж Таемин аз.. - Лин не успя да довърши, защото Мини я прекъсна.
- Искам си гривната и може да си вървиш – скастри я той.
- Няма да си тръгна, докато не ти обясня – отвърна му рязко тя – Таемин аз също те харесвам
просто като свърши учебната година трябва да се върна в България и не знам дали ще се върна...
При тези думи тя му подаде гривната, целуна го по челото и тръгна да излиза от стаята.
- Не си отивай.. моля те.. - прошепна едвам Мини.
Като го чу Лин се спря, заплака отново и седна на леглото на Таемин. Наведе се над него и нежно го целуна по устните. След това сложи главата си на гърдите му и се гушна силно. Таемин я хвана за ръката, сложи й гривната и я прегърна. След няколко минути Мини заспа, а Лин се изниза от стаята. Като излезе в коридора цялата сияеше. Кий, Джонгхюн, Минхо и Оню разбира се забелязаха и почнаха да я разпитват.
- Добре ли е?
- Какво стана?
- Ти добре ли си?
Питаха я един през друг Шайнитата.
- Таемин е добре, аз съм добре иии... официално вече сме двойка – усмихна се тя и почна да
подскача.
В това време дойде лекаря.
- Ще го изпишем още днес, но трябва една седмица да лежи и някой да се грижи за него, тъй като е настинал -
обясни той.
- Ох, ние сме заети цялата седмица – отчая се Кий.
- Аз ще се грижа за него – намигна му Лин.
Таемин вече бе изписан и всички пътуваха към апартамента на SHINee. Лин помогна на Мини да отиде до стаята си и да легне.
- Гладен ли си? - попита го момичета, а макнето кимна.
Лин отиде в кухнята и помоли Кий да сготви на Тае, понеже тя не може. След 15 минути Кибум беше готов и Лин занесе храната в стаята на Мини. Приближи се към него и видя, че спи. Той беше като ангел. Лин остави таблата с храната настрани, седна до него и го погали. Тае се събуди и се усмихна. Той се надигна и посегна към таблата с храна, но Лин го изпревари.
- Но аз съм гладен – изгледа я той с най-жалната си физиономия.
- Знам – усмихна се тя – сега кажи ААА.
Лин го хранеше като бебе, а Мини нямаше нищо против, даже му харесваше.
- Лин, защо не останеш да пренощуваш тук? Вече е много късно и се притеснявам да се
прибираш сама – звучеше сериозно Тае.
- Добре, ще спя на дивана – усмихна се момичето, взе таблата и се изниза преди Мини да
може да каже нещо.
Таемин се чувстваше много изморен и заспа скоро, след като Лин излезе.
В това време момичето беше в кухнята, изми чиниите и седна на един стол. Покри лицето си с ръце и тихо заплака.

ПП: Съжалявам, че се забавих с главата Дано да ви хареса

Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 4]

Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите