Seoul

Октомври 2018
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

15% 15% [ 6 ]
56% 56% [ 22 ]
3% 3% [ 1 ]
13% 13% [ 5 ]
13% 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Нед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Пет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Пон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Нед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Пет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Вто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Вто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Вто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Пет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music

You are not connected. Please login or register

You..The Music In Me~♫♫

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next

Харесвате ли това? ^__^

96% 96% [ 53 ]
4% 4% [ 2 ]
0% 0% [ 0 ]
Общо гласове : 55

Go down  Съобщение [Страница 4 от 19]

1 You..The Music In Me~♫♫ on Сря Фев 09, 2011 9:24 am

nasa__

You’ve got to be the climax of my life ★
First topic message reminder :

“You..The Music In Me~♫♫”

Анйонг~~
Значии, пак не можах да седя мирна и започнах да пиша.. Всъщност, бях започнала да пиша това още преди да свършим с 5+1=1, но рекох да не го пусна преди да завърша първото си творение.Да се надяваме, че и този проект ще бъде харесан колкото първия ми фик.. n__n
Опитах се да го направя като самостоятелен фик, т.е. и тези, които не са чели 5+1 да могат да го четат без проблеми
И за последно.. Всяка възможна прилика с останали истории е напълно случайна! (Казвам го с чисто сърце, защото докато пишех, спрях да следя почти всички фикове, които се публикуваха или все още се публикуват )
Приятно четене!♡

1ва Нота- „Изпитът”

18ти Ноември, 2010год.

- Хьонг, хайде, изпий това.- каза Мино на Кий и му подаде някаква воняща течност.- Всичкото докрай и наведнъж, oneshot!!
- Yaaaah, оставете го най-сетне да излезе от колата.- ядоса се Оню.- Тези бабешки елексири най-много да му развалят стомаха по време на изпита!
- Мино, това пък какво е? Искаш да мина изпита или да ме отровиш??? Т’ва смърди на умрело, бе човек!!!- уплашено викна кандидат-судентът. Не стигаше, че е нервен, а и останалите не го оставяха. “Наистина щеше да е по-добре, ако бях ги оставил вкъщи..” помисли си той.
- Ами, хьонг…как да ти обясня…-измърмори Мино под носа си.- Казват, че този елексир бил №1 относно изпити..
- Толкова и аз разбрах! Питам те за съдържанието!
- Ами..първо го изпий и после ще ти кажа..
- Първо ми кажи и после ще реша дали да го изпия или да те полея с него!
- Тогава..-затрудни се Мино.- Различни водорасли.. рибешко сърце, пипало на неотровна медуза и мъничко кръв от октопод..- изброи той, докато виждаше как на всеки един от SHINee започва да му се гади.- Но всичко е супер прясно и добре миксирано!- оправда се той, докато следеше ядосаният поглед на Кий.- Е добре де, не го пий тогава! Но само не ме поливай с това нещо!- помоли се той.
- Хьонг, време е..-прекъсна ги Темин.- По добре да побързаш и да си заемеш мястото. Ние те подкрепяме, ФАЙТИНГ! MySpace
- ОПА, ОПА, ЧАКАЙ!- спря го Блинг, точно когато Кий хвана дръжката на колата.
- MySpace Сега пък какво има?!- попита отчаян той.- Честно, преувеличавате! Само някакъв си изпит..- опита се да ги успокои, но самият той мислеше обратното.
- Яяя~! От това зависи бъдещето ти!- скара му се Оню.- Бъди внимателен- мисли 3 пъти, ограждай веднъж!
- Ти пък не му се нахвърляй така!- прекъсна го Jjong.- Кибум, вземи това..-каза той и му подаде една кутия.- Вътре има два сандвича, шише вода, шоколад, мокри и сухи кърпички.. надявам се да съм ти помогнал малко.. Aja Aja! MySpace
- Хьооонг, благодаря ти!!- зарадва се Кий и посегна към него. Въпреки, че беше възпрепятстван от останалите членове, той успя да го прегърне.- Ти си ми опората в този ден! Наистина.. длъжник съм ти..
- Тогава за да ми се отплатиш, премини изпита! Знам, че нямаше достатъчно време да учиш покай работата.. а и ти беше до мен в моите трудни времена..- спомни си Блинг и отново за малко да заплаче.. след заминаването й той ставаше все по- емоционален с всеки изминал ден..- Както и да е, дано късметът да е с теб, братле!- каза той, докато Кий излизаше от колата.
Той със забързани крачки влезе в сградата. Повечето младежи го разпознаха, но в точно този момент не можеха да отделят време за известни личности, което беше облекчение за него.
Когато влезе в стаята, Кий седна на предпоследния чин откъм стената, без да гледа дали е предопределен за него или не. Отвори кутията, дадена от Jonghyun и взе водата. Започна да тупа с крак, докато отпиваше. Погледна часовника си- имаше още 30минути до началото. “Спокойно Ким Кибум, ти можеш.. Та ти си Всемогъщия Кий!” си казваше той, за да се успокои.
- Оооой, господине, седнали сте на моето място!- прекъсна мислите му един звънки глас, който привлече вниманието му. Той вдигна глава и видя, че някакво момиче виси над него. Извън своето желание, той започна да оценява вида й- нещо, което правеше с всяко момиче.. Така решаваше дали да му обърне внимание или да не се занимава повече. “Хмм.. сладко лице, макар и намръщено.. И прекрасна коса! Айго.. но сигурно е перука..”започна да размишлява той.
- Точно на теб говоря! Не ме зяпай така, а си прибери багажа!- отново прекъсна мислите му тя.
- Аз? Да стана? Че защо?- учуди се той.
- Да! Да станеш! Щото си ми седнал на мястото!
- Къде пише, че е твоетоMySpace?- попита я с нотка арогантност Кий.
- Еееей тука!MySpace- отговори момичето с по-голяма арогантност и му посочи залепеното на чина листче, където пишеше „№:401, Инйонг Майърс”.- Или.. и ти ли се казваш така? MySpace- попита го с голяма усмивка, готова за истеричен смях.- Ако е така, I’m sorry.. MySpace- започна да се киска тя, гледайки почервенелия от гняв и срам Кий.
- Айго.. съжалявам, не съм забелязал..- промърмори той и започна да събира нещата си.- Е аз къде съм тогава?!? MySpace- запита се той и се паникьоса, да не би да е объркал стаите като бърза.. Или не дай си Боже, сградата..
- Аами.. Ким Кибум, нали? Значи си на последния чин, зад мен..- отговори му момичето, въпреки, че въпросът не беше зададен към нея. Тя се почувства някак гузно за неговата спонтанна паника.- Почти си улучил.. почти. MySpace- продължи тя и посочи името му, написано върху неговия чин. После му помогна да се премести, усмихна му се и си седна на мястото.
“Малко високомерна, но какво пък.. MySpace А откъде знае името ми?.. Дали е фенка?..Сладка е.. а и косата сега ми изглежда истинска.. Господи, и какви големи очи! Със сигурност един от родителите не е кореец.. MySpace” размишляваше Кий. Детективският му нюх беше се появил.. отново. “Точно така Кий, иначе нямаше да се нарича Майърс.. БИНГО!.. MySpace Айго, Ким Кибум, за какво мислиш?! Имаш изпит след по-малко от 15минути!” сети се той и се ядоса на себе си.
Но без да усети, Кий започна да следи всяко движение на това момиче, Инйонг. Тя си свали раницата, извади химикал, молив и гума- нищо, които останалите не правеха.
Кибум забеляза още нещо- в стаята освен тях имаше още 27 ученика. 1/3та от тях нервничеха и преговаряха като за последно. Другата 1/3та гълташе всякакви бонбони или бабешки елексири, приготвени от загрижените им родители. Последната 1/3та беше тотално изключила от стрес- изразът „Нито приема, нито предава” беше точно определение за състоянието им. Единствено Инйонг извади слушалките си и започна да си тананика някаква песен.
“Хммм.. MySpace Харесва музика, облича се спортно, почти като момче.. явно не се тревожи за изпита, което показва, че или е гений, или е с хипер богати родители.. Но честна дума, хубава коса.. Черния й цвят пасва идеално на кремово бялата й кожа.. MySpace А и този лилав кичур ми напомня за моята коса от “Ring Ding Dong” времето MySpace Интересна личност, предполагам…” разсъждаваше той, докато им раздаваха тестовете. Тогава една от квесторите се развика:
- ОМО! Добре ли си??? MySpace- кресна учителката разтревожена.
- Да, не се тревожете, сега ще ми мине..- отвърна й спокойно Инйонг и повдигна главата си.- Напоследък много започна да става, вече свикнах…
- Добре тогава, нека другите да започнат работа!
Кий вместо да изслуша квестора, стана от мястото си и отиде при момичето. Стресна се, когато видя ръцете й окървавени.
- Айго, носа ли ти кърви?- попита той разтревожено.
- Ааа, не, просто се правя.. Всъщност това е доматен сос!- остро му отговори тя.
Кибум не отвърна на заядливия отговор и веднага извади носните кърпички от кутията на Блинг. Една даде на нея, а друга направи на по-малки парчета, под форма на тампончета.
- Д-доста си сръчен.. MySpace- каза слисана Инйонг, докато Кий й ги подаваше.- Благодаря..
- Майка ми е медицинска сестра, тя ме научи.- обясни кратко той и остана до нея, докато носът й спря да кърви. После отново седна на мястото си, но 20минути от ценното време бяха изтекли..
Изпитът бе общо 3 часа. Първият час мина още по-бързо от обикновеното заради „доматения сос”. През вторият час Кий само седеше и се опитваше да разбере задачите, но това не му се отдаваше много.
През първата половина на последния час, Инйонг стана тихичко от мястото си и отиде при квесторите.
- Излизаш ли?- попита единият.
- Не, просто исках да Ви попитам нещо..- излъга тя. Беше измислила начин да върне услугата на Кий.
- Яяя! Знаеш, че е забранено!- викна й жената ядосано.- Върни се на мястото си!
Момичето уж засрамено се запъти към чина си. “Добре, че сме до стената.. иначе планът нямаше да проработи..” помисли си тя и се усмихна дяволито, гледайки към Кибум. Той забеляза това и започна да мига на парцали, не разбиращ какво минава през ума й.
- YAAAAAH! НЯКОЙ ПОДСКАЗВА ВЕРНИТЕ ОТГОВОРИ ПРЕЗ ПРОЗОРЕЦА!!- извика Инйонг, за да я чуят всички. Тя знаеше, че абсолютно всеки поне за следващите 5 секунди ще погледнекъм прозореца, затова ги използва изкусно- с бързо и плавно движение тя размени своя лист и листа на Кий. Веднага седна на мястото си и започна да го проверява.
- Айгу, това е бил чистача, който си върши работата.. MySpace- каза тя без да вдигне очи от листа.- Объркала съм се, извинете ме..
- Ако още веднъж ти чуя гласа, излизаш веднага!- заплаши я квестора, но тя не обърна никакво внимание на това.
“Какво по дяволите прави това момиче, иска да ни прецака и двамата ли?!? MySpace Ейшш, само това ми липсваше!!” викаше си Кий с всичка сила.. наум.
След 20 напрегнати за него минути, Инйонг най-сетне вдигна главата си от листа и се огледа. Всеки ученик беше концентриран върху своя тест, а квесторите говореха за връзката на Jonghyun и Shin Sekyung, която бе обявена преди няколко седмици.. Никой, освен Кий, не забеляза как тя без никакъв шум отново размени листите им. След това без да загуби секунда повече си предаде своя тест. Смигна на Кибум докато си прибираше нещата и излезе. Той отново я погледна като риба на сухо за момент, но после се съвзе и също си предаде листа, който бе коригиран от това момиче..
“Странно нещо.. ” мислеше си той, докато излизаше от сградата. Запъти се към красивата зелена градина, с която това училище разполагаше. Кий трябваше да изчака новият им жена мениджър, или както те я наричаха, Пратеникът от Ада, да го вземе от там. “Питам се, дали ми е фенка MySpace?.. Сигурно затова ми помогна.. MySpace А дали ме чака вън?! Може да я поканя на обяд за да се реванширам.. или вечеря.. MySpace…”размечта се момчето. “О, ЕТО Я!” забеляза седящата на една пейка Инйонг той и се усмихна с неговата чаровна усмивка…

Последната промяна е направена от nasa__ на Сря Фев 09, 2011 5:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път

"If my joy can be your happiness, then thank you.."

Being a fangirl is not a hobby..It's more like..JOB!
http://www.last.fm/user/nasa__

76 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Нед Фев 27, 2011 9:37 am

lyukiya

My love is the sun of passion ★
Защо и аз нямам такъв брат?!?!

77 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Пон Фев 28, 2011 10:18 am

nasa__

Нота №14
Гатанка

- Мииин, нали не забрави, че днес имаш урок по корейски с мен?- чу момичето гласа на Темин, точно когато излизаше от заведението. Тя веднага се сети, че бяха се разбрали да си помагат взаимно- Темин щеше да я учи на корейски, а тя него- на английски.
- Ъм.. Темин.. не може ли да го отложим за друг ден?- попита тя някак тъжна.- Нямам настроение за учене в момента, съжалявам..
- Искаш да зарежеш уроците още от първия ден?!- намеси се Кий.- Виж момиченце, така няма да подобриш езика и ще си останеш да повториш класа MySpace- упрекна я той и я погледна строго.- Толкова те чакахме да излезеш, а ти не искаш да идваш?! Няма такива екстри! Марш пред мен и двамата! MySpace- заповяда им той.
- Хьонг!- викна Темин и го погледна ядосано. В отговор Кий само извъртя очи.- Не му обръщай внимание Мин, той винаги си е такъв..- обърна се той към момичето и я побутна леко.
- Не се тревожи, свикнала съм.. Онни ми казва същото..-отвърна тя и леко му се усмихна.- Аам.. пеша ли ще отиваме?- попита тя, гледайки към Кий.
- Ох верно.. останалите взеха вана, защото имат ангажименти.. Да викнем ли такси MySpace ?- предложи той.
- Няма нужда.- усмихна му се Мин.- Джунсу оппа!- викна тя към един от охранителите на нощния клуб.- Може ли да ни заведеш до някъде?- попита тя със своя детски чар и мъжът веднага взе ключовете за служебната си кола. Чарът на Мин можеше да разтопи и лед, а още повече, тя беше сестра на собственика.

*В къщата на SHINee*
Беше изминал около час, откакто Темин и Мин започнаха урока. Мини се опитваше да обяснява колкото може, даваше примери, а Минйонг от своя страна понякога задаваше по някой въпрос, но като цяло беше замислена..
Кий, от своя страна, не ги оставяше на спокойствие. Използваше номера, който навремето неговата майка правеше- нахлуване в стаята без предупреждение, носейки нещо за ядене или пиене. Искаше да ги държи под око…
Последния път Мин вече не се сдържи и му каза спокойно:
- Don’t worry, okay? It’s not like I’ll jump over him and do nasty things.. We’re just friends! Besides.. my sister would kill me if I do something like that…
Кий се стресна и започна да мига на парцали.
- Амм… ъхмм.. тъй де, Темин, намирам идеята ви да се помагате взаимно за много добра! Може да научиш много от нея…- каза Кий след като излезе от малкия си шок и се махна. И повече не ги притесни.
- Хаха, какво му каза?- попита Темин.
- Ами.. да не се тревожи за нас..- отговори Минйонг и въздъхна.
- Хей, Мин.. Какво ти има?- попита той отново, загрижен. Тя изглеждаше.. тъжна. А той не искаше да я вижда такава.
- Ъм.. Темин.. може ли да спрем до тук с урока за днес? Искам да се върна вкъщи..
- Но там ще си сама! Нали брат ти отиде заедно с Ин нуна?
- Да, но.. искам да се прибера..
- Добре!- викна Темин. Стана от масата и се хвърли на леглото си.- Така да бъде! А аз мислех, че сме приятели..- продължи той, уж ядосан. Надяваше се така да разбере какво я тревожи.
- Ейшш, Темин.. Приятели сме, разбира се!- хвана се на въдицата тя и седна до него.
- Тогава защо не ми казваш какво те тревожи?!- попита я той и я погледна сериозно в очите. Минйонг се замисли и му каза:
- Онни каза, че отиват на почивка, нали..-започна тя.
- Сърдиш се, че не взеха теб ли?
- Всъщност.. да.
- Ейшш.. искат само да ти натрият носа малко! Не се тревожи толкова, другия път ще те вземат!
- Не Темин, не разбра..- спря го тя.- Та те изобщо не отиват на почивка!!
- Е къде отиват тогава?
- Ето това не мога да ти кажа.. Обещах на Ин онни, че и дума няма да излезе от устата ми за това...- отговори Мин задъхана. Мини имаше чувството, че ако я докосне, тя ще заплаче. Той се опита да измисли нещо, с което тя да успее да сподели с него.
- Хм…сетих се!- каза той след около половин минута мълчание.- Аз ще се опитвам да отгатна, а ти само ще клатиш глава в съгласие. Така няма да си казала нито думичка, а?- предложи той и сложи ръка на гърба й. Тя се замисли.. и кимна. Просто имаше нужда да го каже на някой..
- Добре тогаваа.. започвам..- прошепна Мини развълнуван.- Хм.. да не би.. да отиват в някое състезание?- попита той. Мин разтърси глава в несъгласие.- Ех, значи не е това.. На риболов? На шопинг в друг град? В чужбина?...- продължи да отгатва той, но Минйонг все клатеше главата си отрицателно. После.. той се сети за лекарствата, които беше видял тя да пие.
- А да не би.. да отива за лечение?..-попита той. Мин го погледна учудена за миг и най-после кимна положително.
- Това ли е нещото, което не може да кажеш?- прошепна й той и погали гърба й. Бинго- Мин пак кимна в съгласие! И също така.. сълзите й полека започнаха да текат..
- Инйонг нуна.. болна ли е?- продължи той. Мин отново се съгласи и започна да плаче на глас.
- Тя… много ли е болна?- попита Темин за последно. Всъщност, не искаше да знае отговора на този въпрос.. Минйонг го погледна в очите- можеше да се види болката в тях. Темин тогава разбра сериозността на проблема. После изведнъж тя го прегърна. Стисна го толкова силно, сякаш той е единствения, на когото има доверие. Плачейки силно, тя отново поклати главата си.. в знак на съгласие..

78 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Пон Фев 28, 2011 12:03 pm

silwii_

A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★
Инн оннииииииииииии... ;( .. дано се оправии.... :( иначее главата ее мноо якаа ^^

79 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Пон Фев 28, 2011 2:58 pm

minho1985

Браво _nasa........какво да напиша.......няма смисъл.....само продължавай и ако може ги прави по дълги главите

80 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Пон Фев 28, 2011 3:33 pm

lina

Иннннн Какво й има ... T____T Когато прочетох последното изречение едва не ревнах........

http://mydramalist.info/users/2067/ivka92

81 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Пон Фев 28, 2011 6:16 pm

rally___

Айшш... стахотна глава!!
Момиче, как ги измисляш тези неща.. много ми харесва този фик о_О

82 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Вто Мар 01, 2011 5:12 pm

jongminfan

We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆
Айгуу от 3 дена не бях влизала във форума и успях да изпусна невероятните глави Горката Мин Дано Ин се оправи Чакам с нетърпение следващата глава

http://smiley92.tumblr.com/

83 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Сря Мар 02, 2011 10:39 am

nasa__

Нота №15
Пролог

Когато сме щастливи секундите бързо се превръщат в минути..минутите- часове.. часовете- дни, а дните- седмици..
Така стана и с тях- Инйонг вече трета седмица провеждаше упражнения с Мино и вече се усещаше значително подобрение в неговите способности. Всъщност, в тези 3 седмици той научи повече отколкото е научил за последните няколко години. Той изсмукваше всяко ново знание, всеки малък детайл, който Ин му казваше. А тя, от своя страна, даваше всичко от себе си като учител, защото виждаше, че той има потенциал.
Разбира се, те не само имаха отношения на ученик и учител- също така станаха и добри приятели. Ин идваше заедно с Мин в тяхната компания за часовете, упражняваха се колкото трябва, понякога тя му се караше, но когато заниманията им свършат, тя му се усмихваше и говорейки за всякакви неща, те отиваха да похапнат нещо..
Но с Кий нещата не бяха толкова лесни.. Той буквално ги дебнеше! Стоеше при тях, докато тренираха, казваше по някоя остра дума на Ин, а после и на Мино, след това ги преследваше докато отиват за храна и отново започваше да говори, колко вредна е била бързата храна. С Инйонг те постоянно намираха нови общи черти, но точно заради тях се караха като куче и котка.. а след това съжаляваха.
Отначало Кий нямаше идея защо прави всичко това- за какво му беше да лази по нервите на това момиче? Постепенно започна да разбира, че той всъщност търси нейното внимание.. Тя да бъде близо до него (дори и да го потупва от яд), да си общуват (дори и ако е караница), да вижда красивото й лице (дори и да е намусено), да я гледа как си оправя шапката (въпреки, че все още не знаеше причината, поради която тя го носи постоянно. Можеше само да предполага, че някой неспособен фризьор я е постригвал лошо)..
А когато тя беше до Мино, целият му свят ставаше черен.. Тя вместо да го удря, го сръчкваше или прегръщаше, говореха си с часове наред, той я караше да се смее гръмко- точната му противоположност. Ядосваше се, на нея- защото му се разбираше добре с Мино, на него- защото си позволяваше да се забавлява с нея.. и на себе си- защото въпреки, че искаше, не можеше да се сближи с нея..
Ревност, може биMySpace?.. Бих казала.. Ама Разбира се!
Редом с това, Темин и Минйонг с всеки изминал ден ставаха все по-близки.. Хюна и Чансок постоянно ги зарязваха в името на любовта, и те, останали сами, се наслаждаваха един на друг.
Когато Мин отиваше в SM Ent. със сестра си, тя се отделяше от нея и търсеше Темин, за да потанцуват заедно. Освен това тя отиваше у тях за уроците им, а и след училище се мотаеха заедно.. с часове! Скоро работата стигна до там, че и двамата не успяваха да заспят, ако не чуят гласа на другия да им казва „Лека нощ!” по телефона..
Можеха да си споделят абсолютно всичко, освен едно- чувствата си един към друг. Мин всъщност го харесваше още от дебюта му.. Той беше станал нещо като пример за нея- и тя искаше да се прослави като „денсмашина”. Затова тя се записа в неговата гимназия.. Затова започна да тренира по-усилено и по- усилено, докато най- сетне беше забелязана от YG Family- не, не.. всъщност, те бяха ослепени от нейния талант.
А Темин.. с всеки изминал ден му ставаше по-трудно да я приема само като приятелка.. Тя, ааах, тя.. постепенно той разбираше, че това е любов.. първата му любов.. Когато я гледаше да се смее, да плаче, или просто да гледа към него, той искаше да преплете пръсти в нейните, да я прегърне силно, да погали косите й, да я целуне…Но се страхуваше. Ужасно много. ”Ако й призная.. може да се отдръпне от мен.. Ако не изпитва същото, може дори да ми каже да не се виждаме повече! По-добре приятели, отколкото нищо…” си казваше той всеки път, когато я виждаше..

Пп:
Искам да кажа, че съжалявам за закъснялата и кратката глава..
Напоследък нямам никакво време да пиша, пък и музата ми ме напусна.. (е нормално, след като ни пускат сума ти контролни нещо.. музата ми се стресна и избяга явно.. )
Надявам се в тея 4 дена на почивка да успея да си я върна обратно и да напиша нещо стойностно..

84 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Сря Мар 02, 2011 1:56 pm

lina

Тази глава може да е кратичка, но е прекрасна Прочетох я на един дъх..

Много ме радват Таемин и Мин Сладурчета ^^
Интересно кой ли първи ще признае на другия

85 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Сря Мар 02, 2011 5:25 pm

Nanna

Almighty ♛
Almighty ♛
- Яяя! Настръхнах, докато слушам! - обади се Оню.

DAAAMN! И мен Оню и мен

Толкова бях изпуснала от фика ти след като се разболях и сега залепнах за монитора да си дочета изпуснатото Кефи ме мистерията с цветарката ,напомня ми на Secret Garden

"So my dream isn't to become the "best", it's to be someone who I'm not ashamed to be."
- Key

...Only when all of us are together,it's true,from now till forever ❤
http://www.last.fm/user/SHINeeGirl7

86 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Сря Мар 02, 2011 5:55 pm

lyukiya

Оле, човек, как ме стресна! Викам си къв е тоз пролог?! Кога свърши?!?! Ама после видях кво си писала и се успокоих!!!
Това всъщност ми е първото мнение в таз темичка... Май, май така се получава.
Прочетох фика и сега го следя с интерес, така че се нядавам музата да дойде при теб през тези четири дена!
Чакам некст глава!

Лъки

87 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Сря Мар 02, 2011 7:34 pm

gabiloveth

Още една страхотна глава . Наистина чакам с нетърпение другата .
Дано музата ти дойде по-бързо, моята я чакам вече 3 месеца .

-사랑해 태민 ~ ♥️ - BOY CAN'T CONTROL HIS MOUTH" addiction ~ (^o^)
-2PM`s Junho: I’m so excited!
-Hey 庚 - Fighting!

88 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Чет Мар 03, 2011 7:42 pm

nasa__

Нота №16
MinMin’s Day
Първа Част

- Темин! Ако не станеш до 5 минути, ще закъснееш за училище!- викна Кий от вратата на все още спящото макне. Обикновено той ставаше на време, но вчера беше заспал в 2 часа през нощта- дотогава говореха с Минйонг по телефона. А сега той сънуваше, че пак е с нея и се разхождат безцелно в някакво зелено поле- но този път, прегърнати.. като истинска двойка. Точно затова Темин не искаше да става..
Тъкмо той да я целуне в съня си, и телефона му звънна! Разочарован, той отвори очи. После забеляза, че това е рингтонът, с който телефона му звъни само, когато Мин се обажда. Той веднага се усмихна и отговори:
- Ало?- прошепна той, все още сънен.
- Добро утро, поспаланко!- каза тя и започна да се смее.- Как си знам, че няма да може да се събудиш.. Хайде, ще закъснееш за училище!
- Яяя, кой ме накара да стоя буден до посред нощ?
- Кой звънна първи вчера? ТИ! Така че, недей да търсиш вина в мен..
- Добре, добре.. ще се видим след малко..- прошепна Темин и затвориха. После той заби глава във възглавницата си. ”Ахх, любов.. защо си толкова жестока с мен..” помисли си той и въздъхна. После се съвзе и се подготви за училище..

За съжаление не успяха да се видят по време на междучасията. Но за сметка на това си пращаха смс’и през 5 минути, когато им е скучно в час. Мин вече не беше момичето, което стриктно записваше всичко по време на час.. Затова често започна да получава забележки от учителите си, но не й пукаше особено…
Последен час за деня. Корейски за Минйонг, английски за Темин. Звънецът кресна и вълна от ученици удари коридорите. В тази каша, Темин и Минйонг успяха да видят един друг и започнаха бързо да вървят един към друг.
- ИМАМ ОТЛИЧЕН ПО КОРЕЙСКИ!
- викнаха едновременно.
- ИМАМ ОТЛИЧЕН ПО АНГЛИЙСКИ!!
- ЧЕСТИТО!- казаха и двамата на веднъж, когато се приближиха достатъчно и Темин скръсти ръце под бедрата на Мин и я вдигна. Тя от своя страна скръсти ръце на врата му, докато той започна да се върти на кръг. Малко по-късно и двамата осъзнаха какво правят и се пуснаха, въпреки че и на двамата им харесваше да са толкова близки.. тялом.
- Ъмм… Да го отпразнуваме?- предложи Мин.
- Разбира се!- съгласи се Темин.- Да отидем у нас и да..
- Мини.. не и у вас, моля те..- прекъсна го тя. Много й харесваше да го нарича Мини, а Темин умираше от удоволствие като го чуе.
- Еех, какво предлагаш тогава?- попита той, помирен.
- Да поплуваме малко!! -предложи тя развълнувана.- И без това ми е топло, да се поразхладим!
- Ъм… Мин.. нали знаеш, че не мога просто да отида на публичен басейн?..- отвърна й разтревожен той.
- Глупаче! Кой ти казва да е публичен?! MySpace- попита тя раздразнена със своя звънки глас. Темин започна да се разтапя.. но не от топлото време.
- Освен ако нямате басейн у вас.. не виждам как ще може да плуваме..- каза й той леко усмихнат. Обичаше да наблюдава жестовете й, затова не откъсваше поглед от нея.
- Именно, глупчо! Отиваме у нас! MySpace- възкликна тя и се завъртя около себе си от щастие. После извади телефона си и се обади на шофьора си, за да ги вземе. Речено-сторено. След по-малко от 10 минути вече пътуваха към къщата.. не, вилата.. не не, имението на нейното семейство. Докато пътуваха й стана скучно.
- Мини, може ли телефона ти за малко? MySpace- попита тя и леко го побутна. Без да каже и дума, той й го подаде, забравил за нейните снимки, които украсяваха телефона му. Такива, които бяха снимани без нейно знание. Той изведнъж се сети, но беше късно..
- Хей.. имаш толкова много снимки с И ЪнЧе!- забеляза тя.
- Хех, нали ми е любимата братовчедка, как няма да имаме..- отвърна й той, разбрал, че тя гледа друга папка.
- Толкова сте сладки тууук!- каза тя, докато гледаше снимка, в коятоЪнЧе и той се гледаха ”злобно”.
- Нуна я бива да измисля смешни неща..- отвърна й той.
- Тя липсва ли ти?
- Разбира се! С нуна като малки бяхме неразделни! Може да се каже, че взаимно се отгледахме MySpace И все още сме близки де..
- А тя.. не беше ли заедно с Jonghyun оппа?
- Ъм.. всъщност.. това никога не се потвърди пред медиите, нали знаеш?.. -отвърна Темин, опитвайки се да се измъкне.
- Не, но беше очевадно, че се обичат.. Бяха толкова добре заедно, оппа защо за Буда я остави и започна да излиза с тая Секюнг, не мога да разбера… MySpace
- Мин.. нещата не бяха толкова лесни за тях.. особено за Jonghyun хьонг.. нито пък за ЪнЧе нуна..-прошепна той и си спомни за всички проблеми, с които трябваше да се справят след нейното заминаване..
- Добре, млъквам..- каза Мин и си „сложи цип на устата”.- Днес ще се забавляваме, не искам да те виждам така тъжен.- продължи тя и му щипна едната буза. ”Толкова искам да го целуна в такива моментии..” си каза тя наум, ”.. но ако го направя, е свършено с нас..”

ПП:
Анйонг
Всъщност... това щеше да бъде една дълга глава, но нещо отново се депресирах заради Блинг Блинг (такава съм си, какво да се прави.. ) Затова я разделям на 2 части : )
Надявам се утре да постна и втората част

89 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Чет Мар 03, 2011 7:51 pm

Yulita ^^

леле супер е главата и много се кефя за Минйонг и Таемин а иначе какво му е на Блинг??

90 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Чет Мар 03, 2011 9:00 pm

lina

Таемин и Мин са толковааа~ сладки Много ги обичам

91 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Чет Мар 03, 2011 9:08 pm

lyukiya

И аз се надявам да утре да видя 2рата част! :)
Някой ще бъде ли така благосклонен да ми обясни всичката тая шумотевица около Bling- Bling? Смъсл преди този слух, че е гадже със Секюнг, имало ли е някакво друго момиче или...

92 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Чет Мар 03, 2011 9:10 pm

rally___

Ъмм.. това ще разбереш по-нататък Или прочети 5+1=1

93 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Чет Мар 03, 2011 9:17 pm

Nanna

Almighty ♛
Almighty ♛
Ама наистина ли питаш или само за фика,щоту е друг въпроса

"So my dream isn't to become the "best", it's to be someone who I'm not ashamed to be."
- Key

94 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Чет Мар 03, 2011 9:27 pm

lyukiya

По- принцип питам... щото нещо май съм се объркала

95 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Чет Мар 03, 2011 9:39 pm

Nanna

Almighty ♛
Almighty ♛
Имал е приятелка преди да стане трейни,която много е обичал,но са се разделили след като влиза в компанията.Не знам подробности около тва,може би и защото не ме интересува,но след това той е нямал приятелка,до момента в който изникна от нищото тая СеКьонг! Вече никой не знае кое е истина и кое не,може СМ да са си направили малко шоу така

- Key

96 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Пет Мар 04, 2011 1:21 pm

nasa__

Нота №17
MinMin’s Day
Втора Част

Темин беше леко казано слисан от това, което видя- когато слязоха от колата, пред него стоеше едно огромно имение, най- вероятно по-скъпо и от петролните мини в Арабските емирства. Той се оглеждаше като дете, отишло в зоопарк за първи път. ”Уоооу… явно са големи богаташи…” замисли се той. Мин забеляза това.
- Хей, нека първо хапнем нещо, а след това да ти намерим един неизползван бански от Йонг оппа, какво ще кажеш?- попита тя, докато прекрачваха огромния двор, прекъсвайки мислите му.
- Ами… добре…- съгласи се той, когато застанаха пред вратата. Тя се отвори без дори да чукнат.
- Добре дошли, госпожице Майърс!- поздрави ги младата икономка.
- Здравей, онни!- отвърна й тя. За нея всички техни служители бяха онни или оппа- винаги се държеше с тях както трябва, а не като роби. И не само тя- брат и сестра й също. Затова техните служители ги обичаха и уважаваха толкова много.- Онни, това е приятелят ми Темин, днес ще ни бъде гост. Ще се погрижим добре за него, нали?
- Разбира се, госпожице.- отвърна й младата жена и поздрави Темин.
- Той е този, заради който днес имам отличен по корейски!!- каза развълнувана Мин и започна да подскача, докато отиваха към хола.
- Яяя, наистина ли ?!?- изтърва се икономката. Честно казано, тя се зарадва повече от самата Мин.- Честито мила!! Ам, в смисъл.. госпожице Майърс…
- Хехе, благодаря онни!- отвърна й тя и се спусна към мекия диван. Холът беше в големината на апартамента на SHINee, но беше елегантно мобелирано- без ненужни предмети, само два големи дивана, един плазмен телевизор, малка масичка и по няколко рафта по стените. Имаше доста пространство и беше доста уютно, което караше човек да се чувства спокоен.- Онни, може ли да кажеш на шефа да ни приготви нещо леко за ядене? Също така, да намериш банските ми и да извадиш един от неизползваните бански на брат ми? Мислим да поплуваме малко.. - продължи Мин учтиво.
- Разбира се, веднага се заемам.- отговори й икономката и се изпари.
- Хей, какво гледаш там?- попита Минйонг Темин, който разглеждаше снимките, наредени в рафтовете.
- Това брат и сестра ли ти са?- зачуди се той. Мин се приближи до него и погледна снимката, която той посочваше.
- Дам..-отвърна тя. В снимката имаше две хлапета с парцалени дрехи. Зад тях имаше къща, подобна на развалина, те бяха боси, слаби, но се усмихваха широко и бяха се прегърнали. Нещо повече- и останалите снимки бяха подобни на тази. Темин започна да се чуди как е станала промяната в… социалното им положение.
- Хей, докато чакаме, искаш ли да ти разкажа тяхната история?- попита Минйонг, разбрала, че Темин изпитва трудности в разбирането.
- Честно казано, ще се зарадвам -отвърна й той.
- Добре тогава.. слушай внимателно..- подготви се Мин. Взе една от снимките в ръка и започна да я гледа.- Преди доооста години, имало един млад американец, рапър, който се наричал Джейсън Майърс. Също така и красива корейка, успешна танцьорка, на име Парк СаРанг. Те са се запознали в Япония по време на някакъв двуседмичен фестивал на изкуствата. Джейсън веднага се влюбил в нашата красива СаРанг.. Тя също, но без да го показва много пред него, се интересувала от него. Тези две седмици били може би най- хубавите седмици в живота и на двамата. Но после дошло време за раздяла..
- Яяя! Защооо?!- прекъсна я Темин.
- Шшт, без да прекъсваш!- скара му се тя.- Та, Джейсън не искал да я остави да си отиде и тръгнал след нея. Намерил я отново в Корея и продължили да се виждат.. доколкото е било възможно. Ден след ден той започвал да харесва Корея все повече. Работел, учел корейски, а също така и продължавал да рапира. Скоро станал един от най- известните ъндърграунд рапъри в Сеул. После един ден той предложил брак на СаРанг, но тя се страхувала от това, което ще кажат останалите.. А и родителите й не дали разрешение..
- По онова време да се омъжиш за чужденец беше като да предадеш родината си..- намеси се икономката, която носеше нещо за хапване. Беше дочула разговора им.- Да ви е вкусно..- каза тя и пак ги остави. Те седнаха на един от диваните и си взеха по една чиния на ръка. Обърнаха се един към друг и седнаха по турски.
- И после?- попита Темин.
- И после… Въпреки всичко, те се женят. Но не в Корея. Джейсън взема СаРанг и заедно отиват в Флорида, неговото родно място. Там живеят около 5-6 години. През това време им се раждат момче и момиче, които наричат Йонгха и Инйонг.. Но след това не СаРанг, а Джейсън иска да се върнат в Корея и да поискат прошка от родителите й. Така и правят. Дори остават да живеят там за известно време, но.. с всеки изминал ден започват да се карат все повече и повече.. СаРанг харесва живота във Флорида и иска да се върне там, но Джейсън настоява да останат в Корея, защото иска децата му да пораснат с корейската култура. СаРанг казва „ВРЪЩАМ СЕ В АМЕРИКА!”, а Джейсън „АЗ ПЪК ОСТАВАМ ТУК С ДЕЦАТА!”.. Скоро след това се развеждат и СаРанг потегля за Флорида, оставяйки тримата тук, в Корея…
- Мин.. съжалявам..-прошепна й Темин и хвана ръката й.
- Иии така, нашите трима герои- Джейсън, Йонгха и Инйонг се научават да живеят без нея. Баща им се опитва с всички сили да издържи децата си, но бедността и многото работа бързо отнемат здравето му. През това време двете деца растат малко по-бързо, отколкото връстниците си. Те започват да работят скришно от баща си- Йонг започва да работи като чистач в JYP, където също така се учи и да танцува, а Ин работи почасово като барман в едно заведение, докато все още се занимава с рап в малкото си свободно време. След това я приемат като трейни в CUBE, но скоро осъзнават, че тя е достатъчно опитна, за да може да дава и уроци на останалите.. Но тъкмо, когато си казват, че живота им става по-добър, баща им внезапно умира, оставяйки единствено някакъв лотариен билет след себе си..- каза Мин и за миг замълча. После се усмихна и продължи.- И не щеш ли, този билет носи на Ин и Йонг най-големия джакпот, даван някога в Корея!
- Яяя, наистина?! Омо..
- Ами да! Всичко, което виждаш в момента, е благодарение на онзи билет и правилните инвестиции на брат и сестра ми
- Daebaaak..-прошепна слисан Темин и въздъхна..

Около час по-късно икономката им донесе банските. Мин показа на Темин място, където може да се преоблече и самата тя отиде да направи същото.
“Дано само да му станат” замисли се тя. ”Като гледам, има много по-малко дупе от този на брат ми.. Нищо чудно да му паднат докато плуваме… ”позамечта се тя и настръхна от вълнение. ”Не че аз имам нещо против, де.. ” каза си тя и главата й се напълни с перверзни мисли..
Когато се срещнаха пред басейна, и двамата носеха хавлии, защото ги беше срам един от друг.
- Готови?- попита Мин и погледна към него.
- Първо дамите..- отвърна й той и посочи басейна.
- Ами.. добре.. но няма да се смееш!-предупреди го тя и полека започна да маха хавлията.
- Че за какво да се..- започна да й отговаря той, но очите му останаха в тялото й.- ………….. смея..- довърши той, докато изпиваше с поглед тялото й. Не си беше и помислял,че тя може да има толкова.. привлекателно тяло. Та тя все още беше на 17! Но, дявол да го вземе, тялото й бе изваяно като пясъчен часовник.. Темин само при вида на такова изящество започна да диша зачестено. Стана му невероятно топло и самият той започна да усеща лудо биещото си сърце. Минйонг се притесни от погледите му и веднага скочи във водата. Ушите й отново почервеняха..
- Мини, няма ли да дойдеш?- покани го тя, когато се поуспокои. Темин все още не можеше да мисли както трябва. След няколко секунди разсъждения, той също махна халата си и застана пред басейна. ”DAAMN! ” шокира се Мин. ”Това отпред отлично запълва банските, въпреки, че са му големи… Боже Господи Исусе БУДА!! Майчице…Hot, hot, hot HOOOOOT!! MySpace”забеляза тя и веднага се скри под водата. Темин също скочи при нея.
И така няколко минути разхлаждаха горещите страсти в себе си със студената вода, без да си кажат и думичка. Но след това се върнаха в нормалните си отношения- с часове си играха във водата, било то състезания кой плува по-бързо, било то воден волейбол или просто пръскане с вода.. Верно, и двамата от време на време отново хвърляха по един поглед в тялото на другия, но..
Темин беше излязъл от басейна за малка почивка и наблюдаваше Мин. Забеляза, че тя се скри под водата и вече почти минута не излизаше. Той се разтревожи и стана от мястото си.
- Мииин..- викна той, застанал пред басейна.- Миииин! МИНЙООООНГ!- започна да крещи той, но нямаше отговор. Той се уплаши и скочи във водата. Бързо я хвана и извади главата й на въздух.
- Мин, чуваш ли ме, МИН!- викаше той и клатеше тялото й с всичка сила, но тя не отговаряше.- Минйонг, моля те! МИИН!- продължи той и я прегърна силно. Мин се усмихна и отвори очи.
- Шегичкааа!- каза тя и започна да се смее. Темин въздъхна и я стисна още по-силно.
- Яяя! Знаеш ли колко се уплаших?!- викна той на ухото й с неравен глас.
- Хей, хей.. спокойно. Добре съм, Мини..- прошепна тя и също го прегърна.- Не се тревожи, миличък.. нищо ми няма..- продължи тя, без дори да забележи, че го нарече „миличък”. Но разбира се, това не остана незабелязано от страна на Темин. В момента телата им бяха толкова близки- единия можеше да усети сърцебиенето на другия, да разбере, че и той е толкова развълнуван, колкото него.. Да усети, че може би, може би...
”Сега или никога!” си каза Темин на ум. Той събра целия си кураж и леко размести главата на Мин от рамото си. С една ръка здраво прегърна кръста й, а с другата хвана брадичката й. Минйонг стоеше и не мърдаше, опитваща се да отгатне какво ще направи той.
Темин полека затвори очи и се наведе към нея. Единственото, което направи, бе нежно да допре своите устни към нейните, все едно чакащ одобрение за нещо повече. В този момент изглеждаха толкова невинни- той се наслаждаваше на топлотата на нейните устни, а тя единствено мигаше на парцали..
След няколко секунди той пак толкова нежно се отдръпна от нея. Отвори очи и я погледна. Когато не получи очаквания от него плесник, той реши отново да се пробва. Отново затвори очите си и повтори предишното. Този път Мин също затвори своите очи и леко хвана долната му устна със своите.
Какви пеперуди, в момента и двамата усещаха фойерверки в стомасите си! Беше толкова приятно, толкова красиво.. толкова дълго очаквано и от двамата..
Но Минйонг беше първата, която се отдалечи от него.
- Мини.. не мисля, че можем…-прошепна тя и се опита да се отърве от хватката му.
- Мин, аз..- започна той.
- Не, моля те.. не го казвай!-каза тя и плувна далеч от него.
- Аз те харесвам!- викна той след нея и отново я прегърна.- Съжалявам Мин, съжалявам, че го криех досега.. но моля те, дай ни възможност..- прошепна той на ухото й. После, пое дълбок въздух, погледна я в очите и я попита:
- Минйонг Майърс.. момичето, което харесвам още от деня, който я видях.. Ще излизаш ли с мен?...

ПП:
Хехе, доста дълго, а?
Леле, трябва да предупредя, че това ще има и 3та част.. Просто щеше да стане по-дълго и затова пак го деля на части
Ииии това за Блинг.. Просто вчера пак го гледах в японския концерт как се извинява на феновете заради последните новини около него.. И ме е яд, че се извинява за нещо, за което не трябва.. Бързо си личи кой ми е любимият от Шайни, нали?... : )

97 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Пет Мар 04, 2011 1:30 pm

Yulita ^^

Това отпред отлично запълва банските, въпреки, че са му големи… Боже Господи Исусе БУДА!! Майчице…Hot, hot, hot HOOOOOT!!
леле уникално е направо нямам търпение до утре

98 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Пет Мар 04, 2011 1:47 pm

TonnIi

Боже,честно възхищавам се на таланта ти!Уникален е фика.Чакам 3-тата част

99 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Пет Мар 04, 2011 1:54 pm

lina

Омо! Омо! Омо! Най-сетне! Толкова го чаках това момче да си признае...
Само да не го отреже, само не това..
Тези двамката започват да ми стават любимци

100 Re: You..The Music In Me~♫♫ on Пет Мар 04, 2011 2:50 pm

rally___

”Това отпред отлично запълва банските, въпреки, че са му големи… Боже Господи Исусе БУДА!! Майчице…Hot, hot, hot HOOOOOT!! ”
Това беше прекрасна глава,,, ех, ама Минито си е.. айде да не казвам.. (обичкам си гоо )

Sponsored content

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 19]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next