Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? K1q6o9jpg


Join the forum, it's quick and easy

Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? K1q6o9jpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


     Seoul

Март 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Календар Календар

Visitors

free counters

Poll

Победител е...?

Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? Vote_lcap15%Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? Vote_rcap 15% [ 6 ]
Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? Vote_lcap56%Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? Vote_rcap 56% [ 22 ]
Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? Vote_lcap3%Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? Vote_rcap 3% [ 1 ]
Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? Vote_lcap13%Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? Vote_rcap 13% [ 5 ]
Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? Vote_lcap13%Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? Vote_rcap 13% [ 5 ]

Общо гласове : 39

Latest topics
» SHINee Shawols Skype ~
Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? EmptyНед Окт 22, 2017 6:30 pm by rally___

» Because I met you
Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? EmptyПет Мар 27, 2015 8:07 pm by Anny

» 21.
Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? EmptyПон Дек 01, 2014 5:55 pm by nasa__

» The color of your love
Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? EmptyНед Ное 16, 2014 8:24 pm by lil_sun

» ~♥ Taemin's heart ♥~
Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? EmptyПет Окт 10, 2014 2:23 pm by ..TaeminGirl..

» Kaкво мислят Shinee за теб ?
Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? EmptyВто Авг 26, 2014 11:01 am by SHINee_JongKey

» Намисли си дума..
Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? EmptyВто Авг 26, 2014 10:49 am by SHINee_JongKey

» You..The Music In Me~♫♫
Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? EmptyВто Авг 26, 2014 8:55 am by SHINee_JongKey

» The true love
Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? EmptyПет Авг 22, 2014 8:45 am by SHINee_JongKey

Music
Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? WamFC

You are not connected. Please login or register

Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса?

+7
~.Cherry.~
{...Smile...}
sugarstar
shawol01
xsunshinex
key_taemin_shinee
Nemo.
11 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Nemo.

Nemo.
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

Споделете кой индивид ви ядоса последно и с какво ;]]

https://www.youtube.com/watch?v=8kyG5tTZ1iE

key_taemin_shinee

key_taemin_shinee
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

беше брат ми ,каза ми пак че shinee били гейове

Nemo.

Nemo.
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

ДАРА! (котето) ... Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? 984715

https://www.youtube.com/watch?v=8kyG5tTZ1iE

xsunshinex

xsunshinex
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Майка ми..

shawol01

shawol01
A bell rang ding dong ★
A bell rang ding dong ★

Интернета ми ... започна да спира :D:D

http://twitpic.com/photos/n0wayaway

sugarstar

sugarstar
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

Мойто ще е най - странното .. ;DD
Park Gyuri (KARA) вчера ..
пък Jessica Jung (SNSD) ме нерви редовно .. ;33

{...Smile...}

{...Smile...}
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

На мене класът ми Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? 835962 Казват на Minho-МинЧо, а Минчо е водопроводчика на даскалото Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? 241947

~.Cherry.~

~.Cherry.~
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

интернета ми цяла сутрин забива... Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? 83751

http://nutella97.tumblr.com/

*SuNnY_SoNyA*

*SuNnY_SoNyA*
You’ve got to be the climax of my life ★
You’ve got to be the climax of my life ★

майка ми - купи блуза на сестра ми , а аз имах същата ...

...Sunny...^o^

...Sunny...^o^
My love is the sun of passion ★
My love is the sun of passion ★

Когато пуснаха плакат в BRAVO на SNSD,а аз ги мразя. Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? 247849 Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? 361691 На всичкото отгоре не пуснаха на SHInee Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? 626982

Гост

avatar
Гост

Че в последния брой на БРАВО няма кпоп плакат. ;~; Купих си го днеска и останах крайно разочарована, но пък се възползвах и си закачих на LP & The Avengers, освен тва надрасках лицето на Джъстин Бийбър, където беше възможно~ ^^

~.Cherry.~

~.Cherry.~
We're living in the SMTOWN! ☆
We're living in the SMTOWN! ☆

брат ми ме удари по гърба... а аз съм изгоряла от плажа....Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? 31342 Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? 83751
П.П. - и аз направих тва с Бийбър
Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? 312545

http://nutella97.tumblr.com/

ceci_musik

ceci_musik
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Джъстин Бийбър секи път драскам плакатите му Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? 741224 и съучениците ми които обиждат всички корейци Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? 241947

ceci_musik

ceci_musik
I keep thinkin ’bout you ★
I keep thinkin ’bout you ★

Най много ме дразнят пародиите на SHINEE които пускат във vbox Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? 835962

nyanko

nyanko
I keep dreaming ’bout you ★
I keep dreaming ’bout you ★

хаха пародиите Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? 312545 ,. кефи ме с ''Lucifer''
Моята приятелка и нейните ПОСТОЯННИ драми с гаджето й Кой и какво беше последното нещо което ви ядоса? 592956

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите